KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Budowlanymi Łódź

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Budowlanymi Łódź
październik 28
19:01 2015

W najbliższą sobotę (godz. 17) przed siatkarkami KSZO kolejne trudne zadanie. W meczu 4. kolejki o mistrzostwo Orlen Ligi podopieczne trenera Dariusza Parkitnego podejmą we własnej hali Budowlane Łódź. Mamy dla Państwa trzy wejściówki na to spotkanie, a aby wejść w ich posiadanie należy wziąć udział w naszym konkursie.

Pytanie konkursowe:
W przerwie między sezonami do zespołu Budowlanych przeszła jedna z siatkarek KSZO. Ile punktów wywalczyła w ubiegłym sezonie dla ostrowieckiego zespołu w ligowym dwumeczu z łodziankami?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny 15:00. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy biletami na mecz KSZO Ostrowiec S.A. – Budowlani Łódź.

Komentarze

Related Articles