KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. z SPR Tarnów

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. z SPR Tarnów
październik 27
13:37 2015

W najbliższy piątek w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO czekają nas kolejne emocje związane z I ligą piłki ręcznej mężczyzn. Podopieczni trenera Aleksandra Malinowskiego podejmą w ramach 8. kolejki SPR Tarnów. Początek spotkania o godzinie 18.30. Tradycyjnie kilka osób zobaczy je całkowicie za darmo. Jedyne co musicie zrobić, by znaleźć się grupie szczęśliwców, to odpowiedzieć nam na jedno łatwe pytanie, związane z bohaterami piątkowego meczu.

Pytanie konkursowe:
Kto z zawodników KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w ubiegłym sezonie w meczu „domowym” z SPR Tarnów rzucił rywalom najwięcej bramek.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do najbliższego czwartku, do godziny 15. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy podwójnymi biletami na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Tarnów.

Komentarze

Related Articles