KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Dąbrową Górniczą

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Dąbrową Górniczą
październik 14
22:58 2015

Już jutro o godzinie 17:30 w blasku telewizyjnych kamer Polsatu we wrocławskiej Hali Orbita siatkarki KSZO zainaugurują swój drugi sezon na parkietach Orlen Ligi. Sześć dni później, dokładnie w środę 21 października (godz. 20:30), podopieczne trenera Dariusza Parkitnego zagrają po raz pierwszy przed własną publicznością, a ich rywalkami będzie Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. I właśnie na to spotkanie mamy do rozdania dla Państwa kilka wejściówek. Wszystko, co należy zrobić, by je zdobyć, to wziąć udział w naszym konkursie.

Pytanie konkursowe:
Proszę wymienić imię i nazwisko zawodniczki, która w przerwie między sezonami 2014/2015 i 2015/2016 zmieniła barwy klubowe z KSZO Ostrowiec na Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do wtorku, do godziny 20:30. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy biletami na mecz KSZO Ostrowiec S.A. – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

Komentarze

Related Articles