KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygamy konkursy przed meczem szczypiornistów z MOSiRem Bochnia

Rozstrzygamy konkursy przed meczem szczypiornistów z MOSiRem Bochnia
październik 09
15:54 2015

Już jutro o godzinie 17.30 piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozegrają czwarty w tym sezonie, a drugi przed własną publicznością mecz I ligi sezonu 2015/2016. Do Ostrowca Św. przyjeżdża beniaminek z Bochni, z którym nasz zespół w przeszłości wielokrotnie potykał się na poziomie II-ligowym. Po rocznej przerwie w kontaktach na linii Ostrowiec Św. – Bochnia obie drużyny spotkają się ponownie, tym razem rywalizując na zapleczu Superligi. Tradycyjnie mieliśmy dla Państwa kilkanaście biletów do rozdania. Jedyny warunek jaki należało spełnić, to udział w naszych konkursach.

W konkursie z pytaniem należało wskazać wynik i najlepszego strzelca ostrowieckiego zespołu w ostatnim ligowym meczu pomiędzy KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. i MOSiR Bochnia, rozegranym w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO. Poprawna odpowiedź brzmi to – 29:28 dla ostrowieckiego zespołu (24.11.2013), a najwięcej bramek dla KSZO rzucił wtedy prawoskrzydłowy Maciej Jeżyna (9).

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia

Konkurs na Facebook.com/KSZO.Ostrowiec (pojedyncze bilety)
Rafał Borek – Ostrowiec Św.
Paulina Pietrusińska – Zawichost
Maciej Chudak – Ostrowiec Św.
Krzysztof Soroka – Ostrowiec Św.
Arletta Kowalska – Ostrowiec Św.

Konkurs na www.KSZO.info (podwójne bilety)
Łukasz Piwowarczyk – Ostrowiec Św.
Anita Podlaska – Ostrowiec Św.
Agata Kaczor –  Miłków

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór wejściówek już godzinę przed rozpoczęciem meczu do klubowej kasy.

Przypominamy jednocześnie, że niespodziankę  mamy także dla kibiców, którzy jutro mają w planach zobaczyć w akcji piłkarzy nożnych KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. w meczu III ligi z Poroninem Poroniec (początek o godzinie 15). Za okazaniem biletu z tego meczu będą mogli wejść na mecz piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. z MOSiRem Bochnia za darmo!

Komentarze

Related Articles