KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Z SMS KSZO do kadry

Z SMS KSZO do kadry
październik 06
10:43 2015

Siatkarska kadra województwa świętokrzyskiego kadetek pod przywództwem trener Iwony Błaszkiewicz wzięła udział w towarzyskim turnieju w Rawie Mazowieckiej, będącym bezpośrednim sprawdzianem formy przed Turniejem Nadziei Olimpijskich, który za nieco ponad tydzień odbędzie się w Spale.

Do Rawy Mazowieckiej Iwona Błaszkiewicz, na co dzień trenerka SMS KSZO Ostrowiec Św., zabrała 12 zawodniczek, w tym aż 7 z Ostrowca Św. W dwudniowym turnieju w Rawie Mazowieckiej oprócz Świętokrzyskiego wzięły udział również kadry województw Łódzkiego, Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego. Reprezentacja Świętokrzyskiego zajęła w tym gronie trzecie miejsce, przegrywając po 0:3 z Łódzkim i Kujawsko-Pomorskim oraz ogrywając Wielkopolskie 2:1.

Szkoda zwłaszcza tego meczu z Kujawsko-Pomorskim, bo w pierwszym secie prowadziliśmy wysoko, ale nie wytrzymaliśmy w końcówce i ostatecznie przegraliśmy. Szkoda, że nie mam wszystkich dziewczyn na co dzień u siebie, bo wtedy na pewno byłoby łatwiej je przygotować. Odczuwalny jest zwłaszcza brak rozgrywającej, które pochodzą z Włoszczowej i Skarżyska-Kam. Od piątku do przyszłej środy szykujemy jednak kilkudniowe zgrupowanie w Ostrowcu Św., skąd bezpośrednio wyjedziemy do Spały na Turniej Nadziei Olimpijskich – powiedziała nam trener Iwona Błaszkiewicz.

W Rawie Mazowieckiej SMS KSZO reprezentowały Wiktoria Rdzanek, Zuzanna Stachura, Natalia Nowak, Iga Klepacz, Katarzyna Kostucha, Marta Majewska i Maja Mazur.

Komentarze

Related Articles