KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia
październik 06
20:24 2015

W najbliższą sobotę o godzinie 17.30 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO ponownie zagrają piłkarze ręczni. Podopieczni trenera Aleksandra Malinowskiego po porażce z Wągrowcu ze spadkowiczem z Superligi tym razem zmierzą się z beniaminkiem I ligi, dobrym znajomym z czasów gry w II lidze – MOSiRem Bochnia. Tradycyjnie mamy do rozdania kilka wejściówek. Aby je zdobyć należy wziąć udział w naszym konkursie.

Pytanie konkursowe:
Jakim wynikiem zakończył się ostatni ligowy mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia, rozegrany w hali przy Świętokrzyskiej 11 i który z zawodników ostrowieckiego zespołu rzucił w nim najwięcej bramek.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do najbliższego piątku, do godziny 12. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy podwójnymi biletami na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MOSiR Bochnia.

Komentarze

Related Articles