KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem szczypiornistów KSZO z Olimpem Grodków

Konkurs przed meczem szczypiornistów KSZO z Olimpem Grodków
wrzesień 24
08:09 2015

W najbliższą sobotę o godzinie 17 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO będziemy świadkami kolejnego starcia w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn sezonu 2015/2016. Do Ostrowca Św. przyjeżdża Olimp Grodków, który w bieżących rozgrywkach jako jedna z czterech drużyn grupy B ma na swoim koncie komplet możliwych punktów. Mamy nadzieję, że udana seria grodkowian 26 września nie będzie już aktualna. W przerwaniu passy Olimpu z pewnością pomoże naszym szczypiornistom doping. Podopieczni trenera Aleksandra Malinowskiego niejednokrotnie udowodnili bowiem, że mając wsparcie swoich kibiców wznosili się na wyżyny swoich umiejętności. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na sobotni mecz.

Pytanie konkursowe:
Proszę wymienić imię i nazwisko zawodnika (lub zawodników) z obecnej kadry KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., którzy w dwumeczu z Olimpem Grodków w ubiegłym sezonie zapisali na swoim koncie największą liczbę goli.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do najbliższego piątku, do godziny 12. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy podwójnymi biletami na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Olimp Grodków.

Komentarze

Related Articles