KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO z MTS Chrzanów

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO z MTS Chrzanów
wrzesień 08
14:28 2015

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17 piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. meczem z MTS Chrzanów zainaugurują sezon 2015/2016 w I lidze. Wzorem poprzednich sezonów mamy dla Państwa konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na mecz.

Pytanie konkursowe:
Proszę wymienić imię i nazwisko zawodnika, który w ubiegłym sezonie w meczach przeciwko MTS Chrzanów zdobył dla KSZO najwięcej bramek. Proszę ponadto policzyć i zdradzić nam, który sezon w barwach KSZO w sobotę rozpocznie ten zawodnik.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do najbliższego piątku, do godziny 12. Należy je przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy podwójnymi biletami na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów.

Komentarze

Related Articles