KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Siatkarki wybrały numery. Jutro spotkanie z kibicami!

Siatkarki wybrały numery. Jutro spotkanie z kibicami!
sierpień 18
19:10 2015

W minioną niedzielę na godzinę 18 zarząd KSZO Ostrowiec SA wyznaczył siatkarkom pierwszą zbiórkę przed rozpoczynającym się w tym tygodniu okresem przygotowawczym do sezonu 2015/2016. Pierwsze dni upływają im na akcjach promocyjno – organizacyjnych. Dopiero na czwartek zaplanowano pierwszy trening.

Dziś ostrowieckie siatkarki miały w planach przymiarkę sprzętu sportowego, którego będą używać w zbliżającym się sezonie. Możemy już zdradzić, z jakimi numerami w sezonie 2015/2016 będą grały w Orlen Lidze.
Kadra KSZO (w nawiasie numer): Roksana Brzóska (1), Beata Mielczarek (2), Ewelina Polak (3), Karolina Suwińska – Bednarek (4), Dorota Ściurka (5), Paulina Szpak (7), Kinga Dybek (8), Alicja Wójcik (9), Anna Korabiec (10), Angelika Bulbak (11), Julia Piotrowska (14), Sandra Szczygioł (16), Zuzanna Pieczka (17)

W środę o godzinie 17 w sali konferencyjnej ostrowieckiej hali zaplanowane zostało spotkanie drużyny z kibicami. To nowość w harmonogramie przygotowań siatkarek. Mamy nadzieję, że kibice skorzystają z tej formy zapoznania z drużyną, zwłaszcza że kadra liczy aż 13 nowych zawodniczek, a podobne spotkania na stałe wpiszą się w kalendarz przygotowań do kolejnych sezonów.

Od czwartku zespół wejdzie w rytm treningowy. Na początek zajęcia odbywać się będą głównie w siłowni hali KSZO oraz w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, gdzie do dyspozycji drużyny będą boiska do siatkówki plażowej oraz kajaki, chętnie wykorzystywane co roku przez trenera Dariusza Parkitnego w okresie budowania siły.

Komentarze

Related Articles