KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Naftą Piła

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Naftą Piła
maj 08
21:23 2015

Przed siatkarkami KSZO ostatnie mecze w debiutanckim sezonie w Orlen Lidze. Podopieczne trenera Dariusza Parkitnego, mimo wielu kadrowych zawirowań, mają realną szansę na utrzymanie 9. miejsca, wywalczonego po rundzie zasadniczej. Warunek jest jeden, muszą pokonać ostatnią „przeszkodę” w play-off, drużynę PGNiG Nafta Piła. Pierwsze spotkanie rozegrają już jutro o godzinie 18 w hali rywalek. Rewanż i ewentualny „złoty set” rozegrany zostanie w środę (również o godzinie 18) w Ostrowcu Św. Tradycyjnie mamy trzy wejściówki (na drugi mecz), które można zdobyć odpowiadając na jedno łatwe pytanie konkursowe.

W sezonie 2014/2015 siatkarki KSZO Ostrowiec Św. potykały się z PGNiG Naftą Piła już czterokrotnie – dwukrotnie w sezonie zasadniczym i dwukrotnie w 2. rundzie wstępnej play-off. Ile razy zwycięsko z tych pojedynków wychodził zespół KSZO?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do środy (godz. 10). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Komentarze

Related Articles