KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkursy przed meczami piłkarzy ręcznych z SPR Tarnów i siatkarek z Pałacem Bydgoszcz

Konkursy przed meczami piłkarzy ręcznych z SPR Tarnów i siatkarek z Pałacem Bydgoszcz
kwiecień 22
21:11 2015

Zbliżający się weekend obfitował będzie w sportowe wydarzenia w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO z udziałem naszych drużyn piłkarzy ręcznych i siatkarek. W sobotę o godzinie 15 szczypiorniści w ostatnim „domowym” meczu sezonu podejmą SPR Tarnów. W niedzielę o godzinie 17 siatkarki zagrają w ramach 3. rundy play-off (o miejsca 9-12) z Pałacem Bydgoszcz. Dla fanów naszych zespołów tradycyjnie przygotowaliśmy konkursy, w których do wygrania są wejściówki.

I liga piłki ręcznej
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – SPR Tarnów
Pytanie konkursowe: Proszę wymienić imię i nazwisko zawodnika, który w pierwszym meczu obu drużyn obecnego sezonu rzucił najwięcej bramek dla KSZO. Proszę również wymienić klub, którego jest wychowankiem ten zawodnik.
Nagrody: pięć podwójnych biletów na mecz.

Orlen Liga, 3. runda play-off
KSZO Ostrowiec Św. – KS Pałac Bydgoszcz
Pytanie konkursowe: Proszę wymienić imię i nazwisko zawodniczki, która w dotychczasowych meczach pomiędzy KSZO i Pałacem obecnego sezonu (runda zasadnicza i play-off) zdobyła dla ostrowieckiego zespołu (łącznie) najwięcej punktów. Proszę również podać liczbę (sumę) zdobytych przez tę zawodniczkę punktów w konfrontacjach na linii Ostrowiec Św. – Bydgoszcz.
Nagrody: trzy pojedyncze bilety na mecz.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do soboty (godz. 10). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles