KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Ubiegłoroczny mistrz okazał się zbyt mocny

Ubiegłoroczny mistrz okazał się zbyt mocny
kwiecień 20
08:27 2015

Piłkarze wodni KSZO Ostrowiec Św. czwórmeczem z obrońcą tytułu UKS MOSM Bytom zakończyli zmagania w rundzie eliminacyjnej Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Faworyt z Bytomia nie zawiódł w Ostrowcu Św., prezentując wysokie umiejętności i zdobywając komplet punktów. KSZO o miejsce w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży powalczy w dwóch turniejach kwalifikacyjnych, które odbędą się w maju.

W grupie II rundy eliminacyjnej Autonomiczny Komitet Piłki Wodnej, który jest organizatorem rozgrywek ligowych w naszym kraju, zestawił wszystkich medalistów ubiegłoroczej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Obok KSZO (brązowy medalista) i UKS MOSM Bytom (mistrz) w grupie tej grają również aktualni wicemistrzowie Polski – Pałac Młodzieży Warszawa. Ostrowczanie od początku tej rywalizacji byli więc skazani na trudną przeprawę. Pojedynki z mocnymi rywalami mają jednak zaprocentować już w rundzie kwalifikacyjnej oraz w samym turnieju finałowym, do którego – mamy nadzieję – KSZO awansuje bez większego problemu.

Wyniki:
KSZO – UKS MOSM 2:15 (1:4, 1:2, 0:6, 0:3)
Bramki: Sadłowski 1, Nawodziński 1
KSZO – UKS MOSM 2:18 (1:7, 1:4, 0:2, 0:5)
Bramki: Ozga 1, Waza 1
UKS MOSM – KSZO 17:1 (4:1, 3:0, 7:0, 3:0)
Bramka: Szląszkiewicz 1
UKS MOSM – KSZO 21:2 (6:0, 4:2, 6:0, 5:0)
Bramki: Sadłowski 2

KSZO: Adrian Borecki, Jakub Krawczyk – Patryk Sadłowski, Aleksander Ozga, Igor Szląszkiewicz, Jakub Kochański, Jakub Waza, Kamil Żak, Kamil Nawodziński, Wiktor Pałasz, Maksymilian Krakowiak, Michał Grys. Trener: Robert Serwin.

Komentarze

Related Articles