KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygamy konkurs przed meczem szczypiornistów KSZO z Miedzią Legnica

Rozstrzygamy konkurs przed meczem szczypiornistów KSZO z Miedzią Legnica
kwiecień 10
13:46 2015

W sobotę o godzinie 17 piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. podejmą we własnej hali trzeci zespół I ligi – MSPR Siódemka Miedź Legnica. Przypomnijmy, że ostrowczanie przed Świętami Wielkanocnymi zapewnili sobie już utrzymanie w gronie I-ligowców na kolejny sezon. Nie muszą już zatem „oglądać” się nerwowo za plecy. Mogą natomiast i powinni patrzeć w tabelę przed siebie, a awansować można jeszcze dość wysoko. W przypadku wygranej podopieczni trenera Aleksandra Malinowskiego mają nawet jeszcze teoretyczne szansę na wyprzedzenie w tabeli swojego sobotniego rywala.

Przypomnijmy, że w ubiegłej kolejce KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. przywiózł punkty z dalekiego wyjazdu do Zawiercia, wygrywając z miejscowym Viretem 35:30. Siódemka Miedź Legnica w meczu 22. kolejki potykała się z innym beniaminkiem, zamykającym tabelę AZS UZ Zielona Góra. Wygrana nie przyszła jednak podopiecznym trenera Piotra Będzikowskiego łatwo. Co prawda do przerwy legniczanie wypracowali sobie 7-bramkową przewagę, ale po zmianie stron nieoczekiwanie lepsi okazali się akademicy z Zielonej Góry i ostatecznie skończyło się na 4-bramkowym zwycięstwie Miedzi. Najwięcej bramek dla gospodarzy tego meczu rzucił rozgrywający Bartosz Nastaj (8). Bramkarze i defensorzy KSZO powinni jednak uważać również na skrzydłowego Tomasza Kozłowskiego, który ze 126 golami na koncie jest najlepszym strzelcem Miedzi.
Przypomnijmy, że w ubiegłej rundzie piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. sprawili swoim kibicom bardzo miłą niespodziankę, przywożąc komplet punktów z Legnicy. Podobna sztuka udała się w tym sezonie tylko liderującym rozgrywkom zespołom z Opola i Końskich!

Czy po zwycięstwach nad zespołami KSSPR Końskie i Viretem Zawiercie podopieczni trenera Aleksandra Malinowskiego potwierdzą zwyżkę formy również po świątecznej przerwie? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę. Wszyscy zawodnicy KSZO są zdrowi i gotowi do rywalizacji o kolejne punkty. Na pewno przyda się jednak gorący doping, który pomoże im zwłaszcza w trudnych momentach. Wszystkich serdecznie zapraszamy na trybuny, a dla kilku osób mamy miłą niespodziankę w postaci darmowych wejściówek za udział w naszych konkursach.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MSPR Siódemka Miedź Legnica

Konkurs na www.KSZO.info (podwójne bilety):
Teresa Jasińska – Ostrowiec Św.
Marek Jezierski – Ostrowiec Św.
Karol Kopyś – Ostrowiec Św.
Zbigniew Miechowicz – Ostrowiec Św.
Rafał Żurek – Ostrowiec Św.

Konkurs na Facebook.com/KSZO.Ostrowiec (pojedyncze bilety):
Jarosław Chudak – Ostrowiec Św.
Patrycja Grabowska – Ostrowiec Św.
Szymon Cieślik – Ostrowiec Św.
Paweł Pękowski – Ostrowiec Św.
Monika Slodkiewicz – Ostrowiec Św.

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór wejściówek do klubowych kas już godzinę przed rozpoczęciem meczu.

Podobnie jak podczas dwóch ostatnich meczy będziemy mieć również do rozdania trzy vouchery o wartości 30zł każdy, do wykorzystania w kawiarni naszego Partnera i Sponsora – Cafe Rynek. Lokal znajduje się przy ul. Rynek 45, a serwują tam nie tylko wspaniałą kawę, ale również inne napoje i pyszne ciacha.

W przerwie meczu pokaz taneczno – sportowy zaprezentuje klub Black & White!

Komentarze

Related Articles