KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z MKS Dąbrowa Górnicza

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z MKS Dąbrowa Górnicza
kwiecień 10
08:35 2015

W środę (15 kwietnia) o godzinie 19:00 siatkarki KSZO Ostrowiec Św. rozpoczną rywalizację w 2. rundzie play-off o miejsca 5-12 Orlen Ligi. Rywalem podopiecznych trenera Dariusza Parkitnego będzie szósty zespół po rundzie zasadniczej – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Św. Rewanż i ewentualny „złoty set” – cztery dni później w Dąbrowie Górniczej.

Zwycięzca w kolejnej rundzie zagra z wygranym z pary Pałac Bydgoszcz – Budowlani Łódź o miejsca 5-8. Przegrani obu par spotkają się natomiast w walce o miejsca 9-12 (mecze 25 kwietnia i 2 maja). Reasumując lepszy z pary KSZO – MKS zapewni sobie na koniec sezonu co najmniej 8 miejsce, a gorszy co najwyżej 9. W pozostałych parach 2. rundy play-off o miejsca 5-12 rywalizują PGNiG Nafta Piła i BKS Aluprof Bielsko-Biała oraz Developres SkyRes Rzeszów i SK Bank Legionovia Legionowo.

Nasz najbliższy rywal – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – przystąpił do play-off z szóstej pozycji po rundzie zasadniczej i w 1. rundzie mierzył się z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna (3. przed play-off). Drużyna z Dąbrowy Górniczej rozpoczęła tę rywalizację bardzo dobrze, od wygranej 3:0 we własnej hali. Kluczowym okazało się drugie spotkanie (rywalizacja toczyła się do dwóch zwycięstw), przegrana w Muszynie przez MKS po tie-breaku. Trzeci mecz (ponownie w Muszynie) zakończył się zdecydowaną wygraną Muszynianki (3:0) i to „mineralne” zagrają o medale.

Mamy dla Państwa trzy wejściówki na środowy mecz rozpoczynający batalię w 2. rundzie play-off pomiędzy zespołami KSZO i Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.
Pytanie konkursowe:
Zanim zespół z Dąbrowy Górniczej awansował do najwyżej klasy rozgrywkowej przez trzy sezony (od 2004/05 do 2006/07) rywalizował na szczeblu I ligi pod szyldem MMKS Dąbrowa Górnicza, m.in. z AZS KSZO (wcześniej AZS WSBiP). W tym czasie obie drużyny zmierzyły się zatem sześciokrotnie. Proszę podać ile razy zwycięsko z tej rywalizacji wychodził zespół z Dąbrowy Górniczej, a ile zespół z Ostrowca Św.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do środy (godz. 10). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles