KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem szczypiornistów KSZO z Miedzią Legnica

Konkurs przed meczem szczypiornistów KSZO z Miedzią Legnica
kwiecień 06
10:39 2015

W sobotę 11 kwietnia (godz. 17) piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. zmierzą się we własnej hali z trzecim zespołem I ligi – MSPR Siódemka Miedź Legnica. Trudno wskazać zdecydowanego faworyta tego spotkania, bo choć rywal jest wyżej notowany, to kibice pomarańczowo-czarnych mają pewnie jeszcze w pamięci niespodziewane zwycięstwo swojej drużyny w Legnicy, odniesione w pierwszej rundzie tego sezonu. Bezsprzecznie podopiecznym trenera Aleksandra Malinowskiego przyda się doping, bo powtórzenie tego wyniku będzie niezwykle trudnym zadaniem, ale na pewno nie niemożliwym. Mamy zatem nadzieję, że trybuny Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO zapełnią się w sobotę! Jak przed każdym „domowym” meczem mamy pewną pulę darmowych wejściówek, które chcemy Państwu rozdać w zamian za udział w naszych konkursach! Serdecznie zapraszamy!

Pytanie konkursowe:
Jeden z podopiecznych trenera Aleksandra Malinowskiego jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentował barwy zespołu z Legnicy. Tym razem nie pytamy jednak o imię i nazwisko. Tym razem prosimy o podanie pozycji na boisku, na której występuje ten zawodnik.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail handball@kszo.info, a oprócz odpowiedzi na konkursowe pytanie należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles