KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z PGNiG Nafta Piła

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z PGNiG Nafta Piła
marzec 27
09:27 2015

Przed siatkarkami KSZO Ostrowiec Św. kolejny etap walki w play-off Orlen Ligi. Już jutro o godzinie 18 w Pile rozegrają pierwszy mecz drugiej rundy wstępnej z tamtejszą PGNiG Naftą. W środę 1 kwietnia (również o godzinie 18) obie drużyny zmierzą się po raz drugi, tym razem w Ostrowcu Św. I podobnie jak to miało miejsce w poprzedniej rundzie, w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO będzie musiało zapaść rozstrzygnięcie rywalizacji, z ewentualnym „złotym setem” włącznie. Naszemu zespołowi z pewnością przyda się więc gorący doping! Tradycyjnie, jak to ma miejsce przed każdym „domowym” meczem, mamy do rozdania trzy darmowe wejściówki. Aby je zdobyć wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!

Pytanie konkursowe:
W fazie zasadniczej sezonu 2014/2015 drużyny KSZO Ostrowiec Św. i PGNiG Nafta Piła zmierzyły się dwukrotnie. W obu meczach górą były podopieczne Dariusza Parkitnego, wygrywając na wyjeździe (3:1) i u siebie (3:0). Proszę podać imię i nazwisko zawodniczki KSZO, która łącznie w obu spotkaniach zdobyła dla ostrowieckiej drużyny najwięcej punktów.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do środy (godz. 10). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles