KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkursy przed meczami piłkarzy ręcznych z KSSPR i siatkarek z Pałacem

Konkursy przed meczami piłkarzy ręcznych z KSSPR i siatkarek z Pałacem
marzec 16
17:19 2015

Przed nami kolejny sportowy weekend z drużynami piłkarzy ręcznych i siatkarek KSZO. W sobotę o godzinie 17 w szlagierowo zapowiadających się derbach województwa świętokrzyskiego na poziomie I ligi piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. podejmuje wicelidera – KSSPR Końskie. Dzień później (również o godzinie 17) siatkarki KSZO rozegrają drugi mecz I rundy fazy play-off (o miejsca 9-12) z Pałacem Bydgoszcz (pierwszy w środę o 18 w hali rywalek). Mamy dla Państwa darmowe wejściówki na oba spotkania. Tradycyjnie jedynie co należy zrobić, by je otrzymać, to wziąć udział w naszych konkursach i mieć odrobinę szczęścia w późniejszym losowaniu.

Pytania konkursowe:

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – KSSPR Końskie (pięć podwójnych biletów):
W zespole KSSPR Końskie występuje Artur Rurarz, który w przeszłości przez dwa sezony był filarem drużyny KSZO. W barwach ostrowieckiego zespołu rozegrał 44 II-ligowe mecze, w których 238 razy wpisywał się na listę strzelców. Proszę wymienić rywala, przeciwko któremu rzucił najwięcej bramek w jednym meczu.

KSZO Ostrowiec Św. – Pałac Bydgoszcz (trzy bilety):
W fazie zasadniczej sezonu 2014/2015 drużyny KSZO i Pałacu mierzyły się dwukrotnie. W obu spotkaniach podopieczne trenera Dariusza Parkitnego były górą, nie przegrywając nawet jednego seta. Proszę podać bilans małych punktów obu tych meczy – razem.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles