KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygamy i ogłaszamy (kolejne) konkursy przed meczem piłkarzy ręcznych z MTS Chrzanów

Rozstrzygamy i ogłaszamy (kolejne) konkursy przed meczem piłkarzy ręcznych z MTS Chrzanów
luty 27
22:34 2015

W sobotę o godzinie 17 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. podejmować będą w meczu o I-ligowe punkty MTS Chrzanów. Jak zwykle mieliśmy do rozdania dla Was kilkanaście wejściówek, które można było zdobyć biorąc udział w naszych konkursach. To zresztą nie jedyne niespodzianki, które przygotowaliśmy na jutrzejszy mecz. Dużo (mamy nadzieję pozytywnego) będzie się działo na boisku nie tylko podczas obu części spotkania. Atrakcji dla kibiców nie zabraknie również w przerwie, a to za sprawą kolejnych konkursów…

Podobnie jak przed tygodniem (podczas meczu z AZS UZ) wśród kibiców, którzy kupią na jutrzejszy mecz bilet i wypełnią kupon, który otrzymają wraz z nim w kasie, rozlosujemy trzy „kibicowskie” koszulki naszej drużyny. W kolejnym konkursie trzeba będzie się natomiast wykazać… umiejętnościami. Jakimi? Niech to na razie pozostanie naszą tajemnicą. Zdradzimy jedynie, że do rozdania będziemy mieć trzy vouchery o wartości 30zł każdy, do wykorzystania w kawiarni naszego Partnera i Sponsora konkursu – Cafe Rynek. Lokal znajduje się przy ul. Rynek 45, a serwują tam nie tylko wspaniałą kawę, ale również inne napoje i pyszne ciacha.

A oto lista zwycięzców w konkursach biletowych:

Konkurs na www.KSZO.info (podwójne bilety):
Zofia Mocoń – Serwis
Marek Jezierski – Ostrowiec Św.
Anita Podlaska – Ostrowiec Św.
Marcin Wisowski – Lemierze
Teresa Jasińska – Ostrowiec Św.

Konkurs na Facebook.com/KSZO.Ostrowiec (pojedyncze bilety):
Radosław Kabała – Ostrowiec Św.
Monika Pytlak – Kunów
Marzena Olesińska – Kunów
Zbigniew Chamera – Ostrowiec Św.
Marcin Gajewski – Ostrowiec Św.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór wejściówek już na godzinę przed rozpoczęciem meczu, do klubowej kasy.

Komentarze

Related Articles