KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec – MTS Chrzanów

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec – MTS Chrzanów
luty 24
12:57 2015

Przed nami ostatni mecz „domowego” maratonu (cztery spotkania pod rząd) piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. W sobotę o godzinie 17 podopieczni trenera Aleksandra Malinowskiego zmierzą się przed własną publicznością z MTS Chrzanów. Tradycyjnie mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń, które rozlosujemy spośród osób, które wezmą udział w naszym konkursie i poprawnie odpowiedzą na (wydaje nam się) proste pytanie.

Najbliższy rywal jest bardzo dobrze znany ostrowieckiej drużynie, bo KSZO i MTS rywalizowali o ligowe punkty również w dwóch poprzednich sezonach, jeszcze w II lidze. Bilans dotychczasowych spotkań pomiędzy obiema drużynami przemawia na korzyść naszych sobotnich gości, ale tabela I ligi wskazuje jednak na faworyta zespół KSZO (MTS zajmuje przedostatnią pozycję). Obie drużyny z pewnością mają sobie nawzajem coś do udowodnienia. MTS chciałby podtrzymać dobrą passę w konfrontacji z KSZO, a ostrowczanie w końcu odegrać się na swoim najgroźniejszym konkurencie do historycznego awansu na zaplecze Superligi. Przypomnijmy, że to MTS awansował do I ligi bezpośrednio – z pierwszego miejsca, a KSZO musiał dodatkowo walczyć w barażach. W pierwszej rundzie bieżącego sezonu nie udało się zrewanżować popularnym „Cabanom”, a wygraną w Chrzanowie MTS zapewnił sobie w ostatnich sekundach. Tak samo zresztą zacięte spotkania obie drużyny toczyły między sobą w ubiegłym sezonie. Czy podobnie będzie w najbliższą sobotę? Przekonajmy się o tym wspólnie w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO! Serdecznie zapraszamy!

Pytanie konkursowe:
Proszę podać bilans spotkań pomiędzy KSZO i MTS w meczach ligowych, w formacie: Ilość zwycięstw KSZO / Ilość remisów / Ilość zwycięstw MTS.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail handball@kszo.info, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

UWAGA! Do wygrania koszulki!
Podobnie jak w meczu z AZS Zielona Góra, wśród osób, które kupią bilet na mecz KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MTS Chrzanów, rozlosujemy trzy koszulki! Warunkiem wygrania koszulki jest wypełnienie kuponu konkursowego, który otrzymacie Państwo wraz z biletem i pozostawienie wypełnionego w wyznaczonym miejscu.

Komentarze

Related Articles