KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Uwaga! Konkursy przed meczami siatkarek z Chemikiem i szczypiornistów z AZS UZ!

Uwaga! Konkursy przed meczami siatkarek z Chemikiem i szczypiornistów z AZS UZ!
luty 17
11:29 2015

Kibice żeńskiej siatkówki oraz męskiego szczypiorniaka w najbliższy weekend nie będą mogli narzekać na brak sportowych emocji. Obie nasze drużyny wystąpią w roli gospodarza. W sobotę o godzinie 17 ostrowieckich fanów piłki siatkowej czeka prawdziwy hit… Do Ostrowca Św. przyjeżdża bowiem mistrz Polski, triumfator ostatniej edycji Pucharu Polski i gospodarz tegorocznego turnieju Final Four Ligi Mistrzyń – Chemik Police. Diametralnie innego kalibru rywala będą mieli tym razem piłkarze ręczni… W niedzielę o godzinie 15 podopieczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. podejmie zamykający I-ligową tabelę AZS UZ Zielona Góra.  Dla kibiców obu drużyn mamy oczywiście pakiet darmowych wejściówek. Tradycyjnie, by je otrzymać, należy wziąć udział w naszych konkursach. Serdecznie zachęcamy!

Konkurs siatkarski
KSZO Ostrowiec Św. – Chemik Police
Pytanie: W zespole z Polic występuje Katarzyna Mróz, która w przeszłości – przez dwa sezony – reprezentowała barwy AZS WSBiP Ostrowiec Św., klubu którego siatkarskie tradycje kontynuowane były najpierw w ramach sekcji KS KSZO, a obecnie w spółce KSZO Ostrowiec SA. Proszę wymienić sezony, w których Katarzyna Mróz grała w Ostrowcu Św.

Konkurs piłki ręcznej
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – AZS UZ Zielona Góra
Pytanie: W pierwszej rundzie obecnego sezonu szczypiorniści KSZO okazali się lepsi od beniaminka z Zielonej Góry, wyrywając na wyjeździe 25:22. Które w kolejności to było zwycięstwo KSZO w tym sezonie?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles