KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Siatkarki KSZO zdobyły Pałac i awansowały na 8. miejsce!

Siatkarki KSZO zdobyły Pałac i awansowały na 8. miejsce!
luty 14
20:19 2015

W 20. kolejce o mistrzostwo Orlen Ligi siatkarki KSZO Ostrowiec Św. pokonały na wyjeździe bez straty seta ostatni w tabeli Pałac Bydgoszcz i awansowały na ósme miejsce, premiujące grą w play-off o miejsca 1-8. Kolejny tytuł MVP do swojej kolekcji dołożyła atakująca KSZO Katarzyna Brojek, zdobywczyni 17 punktów dla ostrowieckiego zespołu w tym spotkaniu.

Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)

Pałac: Polak 6, Biedziak 1, Misiuna 9, Dybek 8, Skorupa 2, Korabiec (libero) oraz Pieczka 3, Twardowska 4, Śmieszek 2, Bałdyga, Nowakowska (2)

KSZO: Brojek 17, Ganszczyk 9, Bawoł 11, Wójcik 4, Kuligowska 8, Godfrey 7, Nowakowska (libero) oraz Stefańska

Katarzyna Brojek:

Miałyśmy naprawdę ciężki tydzień, dlatego bardzo się cieszę, że zdobyłyśmy trzy punkty. Sporo zawodniczek chorowało w tym tygodniu, dlatego nie miałyśmy pełnego treningu. Jesteśmy przeszczęśliwe, choć jak w każdym meczu, tak i tym razem przytrafiły nam się błędy. To był bardzo ważny mecz dla obu drużyn, bo wiadomo, że Pałac chciałby wygrywać co tylko się da, a nam te trzy punkty dają możliwość walki o ósemkę na zakończenie sezonu zasadniczego. Teraz, gdy już przeskoczyliśmy w tabeli Legionovię, chciałybyśmy jakoś dotrwać w tym stanie do końca, a może uciułać jeszcze jakiś punkt z potentatami Orlen Ligi, bo w najbliższej kolejce spotykamy się z Chemikiem, a później jedziemy do Wrocławia. Na pewno o punkty będzie niezwykle trudno.

Komentarze

Related Articles