KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Uwaga! Konkursy przed meczami siatkarek i szczypiornistów

Uwaga! Konkursy przed meczami siatkarek i szczypiornistów
luty 09
11:32 2015

Przed nami długi sportowy weekend w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO. Piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w sobotę o godzinie 17 po raz kolejny zaprezentują się przed własną publicznością, podejmując „siódemkę” Ostrovii Ostrów Wielkopolski. W poniedziałek o godzinie 18 czekają nas natomiast emocje związane z siatkarskim Pucharem Polski i meczem dwóch zespołów z Orlen Ligi, KSZO Ostrowiec Św. – Pałac Bydgoszcz. Tradycyjnie mamy dla Państwa darmowe wejściówki, które można u nas wygrać w konkursach – pięć podwójnych w konkursie piłki ręcznej i trzy podwójne w konkursie siatkarskim.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Pytanie konkursowe:
Klub z Ostrowa Wielkopolskiego to prawdziwa kuźnia talentów i „wylęgarnia” reprezentantów Polski. Proszę wymienić imiona i nazwisko dwójki braci, którzy swoją przygodę z piłką ręczną rozpoczynali właśnie w Ostrowie Wielkopolskim, a później z sukcesami reprezentowali Polskę oraz swoje kluby. Dla ułatwienia – młodszy niedawno wywalczył w Katarze brązowy medal Mistrzostw Świata, a starszy próbuje już swoich sił jako szkoleniowiec (w styczniu tego roku w kadrą U-21 walczył w Ostrowcu Św. o przepustki na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata).

KSZO Ostrowiec Św. – Pałac Bydgoszcz
Pytanie konkursowe:
Siatkarki KSZO Ostrowiec Św. i Pałacu Bydgoszcz rywalizowały już w bieżącym sezonie między sobą o punkty w Orlen Lidze. Proszę wymienić imię i nazwisko zawodniczki, która w tamtym meczu – rozegrany również w Ostrowcu Św. – została nagrodzona tytułem MVP.

UWAGA! Prosimy oba konkursy potraktować ODDZIELNIE i odpowiedzi przysyłać w osobnych e-mailach.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Komentarze

Related Articles