KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Uwaga! Konkursy przed meczami siatkarek i szczypiornistów

Uwaga! Konkursy przed meczami siatkarek i szczypiornistów
luty 03
10:45 2015

Przed nami pełen sportowych emocji weekend w ostrowieckiej hali. W sobotę o godzinie 17 siatkarki podejmować będę rzeszowski Developres SkyRes, a w niedzielę o godzinie 15 piłkarze ręczni mierzyć się będą z ŚKPR Świdnica. Mamy dla Państwa darmowe wejściówki na oba spotkania. Co należy zrobić, by je otrzymać? Wystarczy wziąć udział w konkursie!

Piłka siatkowa
KSZO Ostrowiec Św. – Developres SkyRes Rzeszów
Pytanie konkursowe:
W kadrze drużyny z Rzeszowa występuje zawodniczka, która w przeszłości reprezentowała również KSZO. Proszę podać jej imię i nazwisko oraz sezon, w którym grała w barwach ostrowieckiego klubu.

Piłka ręczna
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – ŚKPR Świdnica
Pytanie konkursowe:
W meczu pierwszej rundy pomiędzy zespołami ze Świdnicy i Ostrowca Św. jeden ze szczypiornistów KSZO przekroczył barierę 10 rzuconych bramek. Proszę podać jego imię i nazwisko oraz liczbę goli w tamtym spotkaniu.

UWAGA! Prosimy oba konkursy potraktować ODDZIELNIE i odpowiedzi przysyłać w osobnych e-mailach.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles