KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek z PGNiG Nafta Piła

Konkurs przed meczem siatkarek z PGNiG Nafta Piła
styczeń 27
11:31 2015

Po miłych emocjach związanych ze spotkaniami z zespołem SK bank Legionovia przed podopiecznymi trenera Dariusza Parkitnego kolejne zadanie. W najbliższą sobotę o godzinie 17 ostrowczanki w ramach 18. kolejki Orlen Ligi podejmować będą we własnej hali drużynę PGNiG Nafta Piła. Mamy dla państwa trzy wejściówki na to spotkanie. Co należy zrobić, by je zdobyć? Odpowiedzieć na dwa łatwe pytania i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą konkursową zagadkę, rozlosujemy trzy darmowe bilety na najbliższy mecz.

Pytania konkursowe:
1. W zespole PGNiG Nafta Piła występuje zawodniczka, która przygodę z siatkówką rozpoczynała w Ostrowcu Św. Proszę podać jej imię i nazwisko.
2. Proszę podać nazwę drużyny, w której w/w zawodniczka grała w ubiegłym sezonie.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy podać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także dodać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Komentarze

Related Articles