KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – PE Gwardia Opole

Konkurs przed meczem KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – PE Gwardia Opole
styczeń 19
14:16 2015

W najbliższą sobotę o godzinie 18 piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozegrają pierwszy mecz rundy rewanżowej w I lidze. Już na samym początku podopiecznych trenera Aleksandra Malinowskiego czeka niezwykle trudne wyzwanie, bo do Ostrowca Św. przyjeżdża lider i wciąż niepokonany w tym sezonie zespół PE Gwardia Opole. Dla piątki kibiców mamy tradycyjną niespodziankę – podwójne zaproszenia na to spotkanie! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!

Pytania konkursowe:
1. Proszę wymienić imię i nazwisko zawodnika Gwardii, który przed sezonem 2014/2015 w medialnych doniesieniach był łączony z przejściem do drużyny KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., ale ostatecznie „zakotwiczył” w Opolu.
2. Proszę podać imię i nazwisko zawodnika KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., który w pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami rzucił najwięcej bramek rywalowi.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail handball@kszo.info, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles