KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem z BKS Aluprof Bielsko-Biała

Konkurs przed meczem z BKS Aluprof Bielsko-Biała
grudzień 31
11:50 2014

W niedzielę 4 stycznia o godzinie 17 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbędzie się pierwszy w Nowym Roku mecz o punkty w siatkarskiej Orlen Lidze. Gospodynie podejmować będą jeden z bardziej utytułowanych polskich klubów w żeńskiej siatkówce – BKS Aluprof Bielsko-Biała. Tradycyjnie mamy trzy darmowe wejściówki na to spotkanie, którymi obdarujemy naszych kibiców. Wystarczy wziąć udział w konkursie, poprawnie odpowiedzieć na pytanie i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

Pytanie konkursowe:
Drużyna z Bielska-Białej ośmiokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski oraz ośmiokrotnie sięgała po Puchar Polski. Proszę podać lata, w których bielszczanki osiągały w/w sukcesy.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do soboty (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles