KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Zmiany w siatkarskich terminarzach

Zmiany w siatkarskich terminarzach
grudzień 30
12:39 2014

Kilka zmian zaszło w terminarzach gier zespołów siatkarskich KSZO. Najważniejsza to przełożenie meczu 13. kolejki Orlen Ligi, w którym siatkarki KSZO zmierzyć się miały w ostatni weekend starego roku z Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza.
Zaplanowany na 29 grudnia wyjazdowy mecz Orlen Ligi pomiędzy zespołami Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza i KSZO Ostrowiec Św. rozegrany zostanie 4 lutego w hali rywalek. Przekładając mecz na dalszy termin oba zespoły zapewniły sobie dłuższe urlopy świąteczne.

Później – 26 stycznia o godzinie 18 – ostrowczanki rozegrają również mecz VI rundy Pucharu Polski, w którym podejmować będą SK bank Legionovię Legionowo. Pierwotnie mecz ten miał się odbyć 7 stycznia, ale od 4 do 11 stycznia na zgrupowaniu reprezentacji Polski juniorek przebywać będzie trzy zawodniczki z Legionovii (szansę na powołanie ma również Klaudia Grzelak z KSZO) i zespół z Legionowa skorzystał z prawa do przełożenia spotkania.

Zmiany dotyczą również terminarza drugiej fazy rozgrywek Młodej Ligi Kobiet. Podopieczne trenera Wojciecha Gawrona rozpoczną od wyjazdowego meczu z PTPS SAF Holland Piła, który odbędzie się 17 stycznia. Dzień później – również na wyjeździe – zmierzą się z Pałacem Bydgoszcz. W przypadku tego pierwszego spotkania zmianie uległ nie tylko termin, ale również gospodarz, bo pierwotnie mecz ten miał odbyć się w Ostrowcu Św. Dzięki temu zabiegowi klub zaoszczędzi trochę „grosza”, łącząc wyjazd do dwóch odległych ośrodków w jeden wspólny termin.

Komentarze

Related Articles