KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursów przed meczem siatkarek z Impelem Wrocław

Rozstrzygnięcie konkursów przed meczem siatkarek z Impelem Wrocław
grudzień 14
08:59 2014

W poniedziałek o godzinie 18 w ostatnim meczu I rundy sezonu zasadniczego siatkarskiej Orlen Ligi zespół KSZO Ostrowiec Św. podejmował będzie we własnej hali wicemistrza Polski – Impel Wrocław. Tradycyjnie mieliśmy do rozdania sześć wejściówek. Wystarczyło wziąć udział w konkursach na naszej stronie internetowej oraz oficjalnym fanpage’u klubu oraz mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

W konkursie na naszej stronie internetowej zapytaliśmy Państwa o najlepiej punktującą zawodniczkę ostrowieckiej drużyny po 10. kolejkach Orlen Ligi. Nie było wątpliwości jeśli chodziło o wskazanie zawodniczki. Bez wątpienia jest nią Katarzyna Brojek. Rozbieżności pojawiły się natomiast przy podawaniu ilości punktów, które nasza atakująca zdobyła w tym sezonie. Podawaliście różne liczby, od 120 do nawet 142 punktów. Według naszych statystyk prawidłowa liczba to 122. Takie odpowiedzi na szczęście też padły i udało nam się obdarować trójkę kibiców darmowym biletem na jutrzejszy mecz.

Konkurs na www.KSZO.info (trzy pojedyncze bilety):
Andrzej Kancik – Opatów
Ewelina Syrek-Zagraj – Ostrowiec Św.
Michał Mocoń – Serwis

Konkurs na www.facebook.pl/KSZO.Ostrowiec (trzy pojedyncze bilety):
Krzysztof Kutera – Ostrowiec Św.
Milena Kawalec – Ostrowiec Św.
Agata Kowalska – Ostrowiec Św.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór wejściówek już godzinę przed rozpoczęciem meczu do klubowych kas.

Komentarze

Related Articles