KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Impelem Wrocław

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Impelem Wrocław
grudzień 10
20:04 2014

W poniedziałek, 15 grudnia o godzinie 18, siatkarki KSZO Ostrowiec Św. rozegrają ostatni w tym roku i kończący pierwszą rundę mecz Orlen Ligi. Po raz kolejny zaprezentują się przed szeroką publicznością, bo spotkanie z Ostrowca Św. transmitowane będzie przez stację Polsat Sport. Podopieczne trenera Dariusza Parkitnego będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, bo po drugiej stronie siatki przy Świętokrzyskiej 11 staną siatkarki Impelu Wrocław. Dla trojga kibiców, którzy wezmą udział w naszym konkursie, mamy darmowe wejściówki na to wydarzenie.

Rywal, choć podobnie jak w poprzedniej kolejce (KSZO grał w Policach z Chemikiem) z najwyższej półki, to jednak w obecnym sezonie spisuje się nieco poniżej oczekiwań. Aktualny wicemistrz Polski – Impel Wrocław – zawodzi w rozgrywkach Ligi Mistrzyń, gdzie w trzech dotychczasowych spotkaniach nie ugrał choćby seta. Na zdecydowanie wyższej pozycji fani z Wrocławia zapewne chcieliby też widzieć swój zespół na półmetku sezonu zasadniczego w Orlen Lidze. 21 punktów i 4 miejsce po 10 kolejkach z pewnością nie było szczytem marzeń zarówno kibiców, jak i zarządu klubu i samych zawodniczek. O tym, że wrocławiankom można urwać choćby seta przekonały w poprzednich kolejkach zespoły, w którymi wyrównane boje toczyły siatkarki KSZO – Pałac Bydgoszcz, Developres Rzeszów, Budowlani Łódź czy Legionovia Legionowo.

Pytanie konkursowe:
Która z zawodniczek KSZO w dotychczasowych 10 kolejkach Orlen Ligi wywalczyła dla ostrowieckiej drużyny najwięcej punktów. Proszę podać imię i nazwisko oraz sumę zdobytych punktów.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do soboty  (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles