KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Kalisz

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – MKS Kalisz
grudzień 09
13:34 2014

W najbliższą sobotę piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozegrają ostatni I-ligowy mecz w pierwszej rundzie sezonu 2014/2015. Fani pomarańczowo – czarnych z pewnością liczą na to, że po czterech kolejnych wygranych pod wodzą nowego szkoleniowca Aleksandra Malinowskiego, ostrowiecki zespół udanie zakończy rundę i dzięki zwycięstwu we własnej hali nad MKS Kalisz wprawi ich w radosny nastrój przed Świętami Bożego Narodzenia. Dla kilkorga kibiców mamy mikołajkowy prezent już teraz. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń na sobotni mecz!

Pytanie konkursowe:
Który z zawodników KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. ma po 12. rozegranych meczach I ligi najwięcej goli na swoim koncie? Proszę wymienić imię i nazwisko oraz liczbę bramek, które rzucił rywalom.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku  (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Ostrowieccy piłkarze ręczni z powodzeniem uczestniczą w rozgrywkach I ligi. Udział w meczach możliwy jest między innymi dzięki współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski. Uzyskiwanie dobrych wyników z pewnością sprzyja doskonała baza sportowa, udostępniana przez gminę na potrzeby treningów i organizowanych meczów. Występy zawodników sekcji piłki ręcznej KSZO są doskonałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego jako miasta sportu i rekreacji.

Komentarze

Related Articles