KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO drugi w Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu

KSZO drugi w Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu
Grudzień 01
10:24 2014

Na Pływalni Rawszczyzna rozgrywane były w miniony weekend Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu. Zawody zakończyły się sukcesem Salosu Cortile Kielce, który zwyciężył w klasyfikacji medalowej. Pływacy KSZO musieli tym razem zadowolić się drugim miejscem. Mimo, że ostrowczanie wywalczyli najwięcej medali (71), to o pierwszeństwie kielczan zdecydowały złote krążki, których Salos Cortile wywalczył na Rawszczyźnie 26, o 9 więcej od KSZO.

Wśród multimedalistów mistrzostw brylował Dominik Bujak. Reprezentant Salosu Cortile Kielce wywalczył 6 medali, w tym 5 złotych. Wysoko uplasowała się też dwójka młodzików KSZO. Dawid Wosiek wywalczył 5 medali (4 złote i 1 srebrny), a Oliwia Wołek 7 (4 złote i 3 brązowe). Zajęli odpowiednio 5 i 6 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Najlepszymi zawodniczkami mistrzostw (klasyfikacja punktowa) zostali Oliwia Wołek z KSZO Ostrowiec Św. (młodziczki) i Paulina Rogowska z Salosu Cortile Kielce (open), a zawodnikami Dawid Gotszling z Barakudy Starachowice (młodzicy) i Piotr Bujak z Salosu Cortile Kielce (open).

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego z pewnością były dla KSZO Ostrowiec Św. znacznie okazalsze, ale mocna grupa uczniów ostrowieckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego nie wystartowała w pierwszym bloku zawodów, gdyż tego samego dnia rywalizowała w Raciborzu w I rundzie Ligi SMS.

Klasyfikacja medalowa mistrzostw:
1. Salos Cortile Kielce 57 (26 złotych, 21 srebrnych, 10 brązowych)
2. KSZO Ostrowiec 71 (17, 21, 33)
3. Barakuda Starachowice 47 (13, 21, 13)
4. Korona-Swim Kielce 30 (12, 7, 11)
5. UNIA Busko Zdrój 9 (5, 2, 2)
6. Delfin Połaniec 2 (0, 0, 2)
7. WODNIK Końskie 1 (0, 0, 1)

Wyniki pływaków KSZO:

Młodzik 12-13 lat

50m dowolny dziewcząt:
2. Matracka Anastazja 31.37
3. Boroń Paulina 31.80
5. Nowak Adrianna 32.66
5. Nowak Adrianna 32.66
11. Sady Julia 36.26
12. Kurasińska Oliwia 36.35

50m dowolny chłopców:
2. Wilk Jakub 28.49
8. Darocha Paweł 29.74
10. Sasak Andrzej 30.32
12. Malicki Hubert 30.72
13. Wykierski Jakub 30.74
14. Kesler Marcin 31.99
15. Grad Korneliusz 33.35
16. Kaczmarczyk Jakub 34.77
18. Barański Bartosz 36.73

100m dowolny dziewcząt:
1. Wicha Karolina 1:03.16
3. Boroń Paulina 1:09.25
4. Matracka Anastazja 1:10.07
6. Błaszkiewicz Wiktoria 1:13.18
8. Kurasińska Oliwia 1:14.91
9. Przygoda Natalia 1:15.58
12. Kowalska Karolina 1:21.77

100m dowolny chłopców:
1. Wosiek Dawid 1:02.13
2. Wilk Jakub 1:02.79
4. Sasak Andrzej 1:05.39
7. Wykierski Jakub 1:09.25
9. Kesler Marcin 1:11.49
10. Świątek Bartosz 1:14.41
11. Grad Korneliusz 1:14.70
12. Kaczmarczyk Jakub 1:15.37
13. Barański Bartosz 1:18.64

200m dowolny dziewcząt:
1. Nowak Adrianna 2:36.73
3. Kurasińska Oliwia 2:44.20

200m dowolny chłopców:
1. Wosiek Dawid 2:14.17
2. Wilk Jakub 2:15.46
5. Sasak Andrzej 2:24.65
8. Klimas Michał 2:32.33
9. Wykierski Jakub 2:33.45
10. Barański Bartosz 2:54.97

400m dowolny dziewcząt:
3. Boroń Paulina 5:21.07
5. Nowak Adrianna 5:34.91
6. Kurasińska Oliwia 5:46.77

400m dowolny chłopców:
2. Wosiek Dawid 4:42.78
3. Wilk Jakub 4:44.71
4. Haba Jakub 4:56.83
5. Pater Norbert 4:57.73
8. Klimas Michał 5:15.85
9. Kępiński Paweł 5:26.64

1500m dowolny chłopców:
1. Wosiek Dawid 18:29.81

50m grzbietowy dziewcząt:
2. Matracka Anastazja 35.99
4. Boroń Paulina 38.47
6. Kurasińska Oliwia 41.08
8. Sady Julia 42.48

50m grzbietowy chłopców:
2. Darocha Paweł 34.08
4. Wykierski Jakub 36.19
5. Malicki Hubert 36.43
6. Kesler Marcin 38.18
7. Grad Korneliusz 39.13
9. Kaczmarczyk Jakub 41.97
11. Barański Bartosz 44.69

100m grzbietowy dziewcząt:
4. Błaszkiewicz Wiktoria 1:22.53
5. Kowalska Karolina 1:33.02

100m grzbietowy chłopców:
2. Darocha Paweł 1:12.21
4. Wykierski Jakub 1:17.85
5. Kesler Marcin 1:20.61
6. Grad Korneliusz 1:22.36
7. Kępiński Paweł 1:22.66
8. Kaczmarczyk Jakub 1:31.62

200m grzbietowy dziewcząt:
4. Błaszkiewicz Wiktoria 2:53.44

200m grzbietowy chłopców:
3. Darocha Paweł 2:38.63
4. Kesler Marcin 2:49.88
5. Kępiński Paweł 2:53.99
6. Grad Korneliusz 2:55.56

50m klasyczny dziewcząt:
1. Banaczkowska Aleksandra 40.36
4. Boroń Paulina 41.87
6. Przygoda Natalia 43.46
7. Sady Julia 45.10
8. Błaszkiewicz Wiktoria 46.32
9. Kowalska Karolina 46.61

50m klasyczny chłopców:
3. Haba Jakub 37.15
4. Klimas Michał 37.77
6. Świątek Bartosz 41.39

100m klasyczny dziewcząt:
1. Banaczkowska Aleksandra 1:25.89
6. Sady Julia 1:37.95
7. Kurasińska Oliwia 1:41.56

100m klasyczny chłopców:
4. Haba Jakub 1:23.22
5. Klimas Michał 1:23.52
6. Świątek Bartosz 1:28.89

200m klasyczny dziewcząt:
1. Banaczkowska Aleksandra 3:02.35
4. Sady Julia 3:21.98
5. Kowalska Karolina 3:38.31

200m klasyczny chłopców:
3. Klimas Michał 3:07.00
4. Świątek Bartosz 3:10.16
5. Kesler Marcin 3:18.61

50m motylkowy dziewcząt:
1. Wołek Oliwia 32.43 424
2. Matracka Anastazja 33.56
3. Banaczkowska Aleksandra 33.78
4. Wicha Karolina 34.19
5. Błaszkiewicz Wiktoria 35.59
8. Nowak Adrianna 37.89
10. Przygoda Natalia 38.62
16. Kowalska Karolina 46.03

50m motylkowy chłopców:
5. Sasak Andrzej 33.71
6. Malicki Hubert 33.81
7. Pater Norbert 33.87
10. Kępiński Paweł 35.36
11. Wykierski Jakub 35.41
12. Świątek Bartosz 35.97
14. Kaczmarczyk Jakub 41.49
15. Barański Bartosz 41.89
16. Grad Korneliusz 44.37

100m motylkowy dziewcząt:
1. Wicha Karolina 1:14.78
3. Matracka Anastazja 1:16.59
4. Banaczkowska Aleksandra 1:19.75

100m motylkowy chłopców:
2. Pater Norbert 1:13.89
3. Malicki Hubert 1:18.33
4. Świątek Bartosz 1:24.96
5. Kępiński Paweł 1:27.56

200m motylkowy dziewcząt:
1. Wołek Oliwia 2:44.06
3. Nowak Adrianna 3:10.20

200m motylkowy chłopców:
1. Pater Norbert 2:50.24
2. Malicki Hubert 2:53.04
4. Kępiński Paweł 3:18.33

100m zmienny dziewcząt:
1. Wołek Oliwia 1:11.84
3. Wicha Karolina 1:15.41
5. Banaczkowska Aleksandra 1:17.25
7. Matracka Anastazja 1:21.17
8. Boroń Paulina 1:21.71
9. Nowak Adrianna 1:22.40
14. Przygoda Natalia 1:26.60
17. Sady Julia 1:31.83

100m zmienny  chłopców:
2. Wilk Jakub 1:12.68
4. Haba Jakub 1:13.02
5. Darocha Paweł 1:14.82
7. Pater Norbert 1:15.49
10. Malicki Hubert 1:16.95
11. Sasak Andrzej 1:17.27
13. Klimas Michał 1:21.16
14. Barański Bartosz 1:32.39

200m zmienny dziewcząt:
1. Wołek Oliwia 2:31.81 (Rekord Okręgu Święt. Młodz. 13-lat)
3. Wicha Karolina 2:42.15
5. Błaszkiewicz Wiktoria 2:56.32
7. Przygoda Natalia 3:02.86

200m zmienny chłopców:
2. Wilk Jakub 2:36.20
3. Haba Jakub 2:36.26
4. Wosiek Dawid 2:40.33
6. Darocha Paweł 2:43.71
7. Sasak Andrzej 2:46.43

400m zmienny dziewcząt:
2. Wicha Karolina 5:45.53
3. Kowalska Karolina 6:49.66

400m zmienny chłopców:
1. Wosiek Dawid 5:31.18
2. Haba Jakub 5:32.46
3. Pater Norbert 5:47.56

Open

50m dowolny kobiet:
6. Matracka Anastazja 31.37
7. Pilińska Adrianna 31.53
9. Boroń Paulina 31.80
11. Nowak Adrianna 32.66
14. Kroczek Iga 33.50 334
15. Przygoda Natalia 33.62
18. Wybranowska 35.81
19. Sady Julia 36.26
20. Kurasińska Oliwia 36.35

50m dowolny mężczyzn:
8. Bartkowski Jakub 27.21
10. Żurawski Bartłomiej 28.25
11. Wilk Jakub 28.49
12. Adamik Filip 28.67
19. Darocha Paweł 29.74
21. Sasak Andrzej 30.32
24. Malicki Hubert 30.72
25. Wykierski Jakub 30.74
26. Stefański Patryk 31.22
27. Piliński Bartosz 31.39
29. Kesler Marcin 31.99
31. Borowski Kacper 33.21
32. Grad Korneliusz 33.35
33. Kaczmarczyk 34.77
35. Barański Bartosz 36.73

100m dowolny kobiet:
3. Szafrańska Julia 1:01.33
5. Wicha Karolina 1:03.16
9. Łosak Wiktoria 1:07.12
10. Pilińska Adrianna 1:09.09
11. Boroń Paulina 1:09.25
12. Matracka Anastazja 1:10.07
14. Kroczek Iga 1:11.96
15. Błaszkiewicz Wiktoria 1:13.18
17. Kurasińska Oliwia 1:14.91
18. Przygoda Natalia 1:15.58
22. Czernik Natalia 1:19.93
23. Kowalska Karolina 1:21.77

100m dowolny mężczyzn:
4. Książek Sebastian 53.59
5. Dytkowski Jan 53.64
8. Rogoziński Mateusz 56.00
9. Orłowski Kamil 56.76
13. Bartkowski Jakub 1:00.25
15. Wosiek Dawid 1:02.13
16. Wilk Jakub 1:02.79
17. Żurawski Bartłomiej 1:04.21
19. Sasak Andrzej 1:05.39
23. Stefański Patryk 1:08.63
24. Piliński Bartosz 1:08.64
25. Wykierski Jakub 1:09.25
27. Kesler Marcin 1:11.49
28. Borowski Kacper 1:13.86
29. Świątek Bartosz 1:14.41
30. Grad Korneliusz 1:14.70
31. Kaczmarczyk Jakub 1:15.37
32. Barański Bartosz 1:18.64

200m dowolny kobiet:
4. Nowak Adrianna 2:36.73
6. Kurasińska Oliwia 2:44.20

200m dowolny mężczyzn:
5. Bartkowski Jakub 2:07.71
9. Wosiek Dawid 2:14.17
10. Wilk Jakub 2:15.46
12. Pietrzyk Cezary 2:19.11
14. Sasak Andrzej 2:24.65
17. Klimas Michał 2:32.33
18. Wykierski Jakub 2:33.45
19. Barański Bartosz 2:54.97

400m dowolny kobiet:
2. Szafrańska Julia 4:41.76
8. Kowal Paulina 5:11.42
9. Boroń Paulina 5:21.07
11. Nowak Adrianna 5:34.91
12. Kurasińska Oliwia 5:46.77
13. Reczko Emilia 5:57.09

400m dowolny mężczyzn:
1. Książek Sebastian 3:58.20
3. Dytkowski Jan 4:10.45
5. Michta Kacper 4:13.63
7. Jarocha Oskar 4:14.83
8. Orłowski Kamil 4:21.56
10. Rogoziński Mateusz 4:29.51
11. Bartkowski Jakub 4:31.94
13. Pietrzyk Cezary 4:34.39
14. Wosiek Dawid 4:42.78
15. Wilk Jakub 4:44.71
16. Haba Jakub 4:56.83
17. Pater Norbert 4:57.73
20. Klimas Michał 5:15.85
21. Kępiński Paweł 5:26.64

800m dowolny kobiet:
2. Szafrańska Julia 9:31.39

1500m dowolny mężczyzn:
2. Książek Sebastian 15:52.50
3. Jarocha Oskar 16:33.45
4. Michta Kacper 16:47.25
5. Orłowski Kamil 17:10.15
7. Wosiek Dawid 18:29.81

50m grzbietowy kobiet:
3. Szafrańska Julia 32.90
8. Matracka Anastazja 35.99
9. Kowal Paulina 36.15
12. Boroń Paulina 38.47
14. Wybranowska Julia 39.34
16. Kroczek Iga 40.79
17. Kurasińska Oliwia 41.08
20. Sady Julia 42.48

50m grzbietowy mężczyzn:
6. Jarocha Oskar 29.37
9. Adamik Filip 32.42
12. Darocha Paweł 34.08
13. Żurawski Bartłomiej 34.32
17. Wykierski Jakub 36.19
18. Malicki Hubert 36.43
22. Kesler Marcin 38.18
23. Grad Korneliusz 39.13
25. Kaczmarczyk Jakub 41.97
27. Barański Bartosz 44.69

100m grzbietowy kobiet:
6. Kowal Paulina 1:19.47
10. Błaszkiewicz Wiktoria 1:22.53
11. Wybranowska Julia 1:23.64
12. Kroczek Iga 1:24.18
13. Reczko Emilia 1:27.55
14. Kowalska Karolina 1:33.02

100m grzbietowy mężczyzn:
5. Adamik Filip 1:10.22
8. Darocha Paweł 1:12.21
12. Wykierski Jakub 1:17.85
15. Kesler Marcin 1:20.61
16. Grad Korneliusz 1:22.36
17. Kępiński Paweł 1:22.66
18. Kaczmarczyk Jakub 1:31.62

200m grzbietowy kobiet:
5. Kowal Paulina 2:40.53
9. Błaszkiewicz Wiktoria 2:53.44
11. Kroczek Iga 2:57.40
13. Reczko Emilia 2:57.90

200m grzbietowy mężczyzn:
8. Darocha Paweł 2:38.63
10. Kesler Marcin 2:49.88
12. Kępiński Paweł 2:53.99
13. Grad Korneliusz 2:55.56

50m klasyczny kobiet:
3. Banaczkowska Aleksandra 40.36
6. Boroń Paulina 41.87
9. Przygoda Natalia 43.46
10. Pilińska Adrianna 43.54
11. Sady Julia 45.10
12. Czernik Natalia 45.28
13. Reczko Emilia 45.80
14. Błaszkiewicz Wiktoria 46.32
15. Kowalska Karolina 46.61

50m klasyczny mężczyzn:
8. Dzik Marek 36.44
9. Haba Jakub 37.15
11. Klimas Michał 37.77
12. Adamik Filip 37.88
14. Żurawski Bartłomiej 38.40
17. Świątek Bartosz 41.39
18. Piliński Bartosz 41.64

100m klasyczny kobiet:
3. Banaczkowska Aleksandra 1:25.89
9. Pilińska Adrianna 1:34.94
11. Czernik Natalia 1:37.73
12. Sady Julia 1:37.95
13. Kurasińska Oliwia 1:41.56

100m klasyczny mężczyzn:
4. Pietrzyk Cezary 1:17.06
7. Dzik Marek 1:19.96
10. Haba Jakub 1:23.22
11. Klimas Michał 1:23.52
13. Świątek Bartosz 1:28.89
16. Piliński Bartosz 1:32.02
18. Borowski Kacper 1:46.45

200m klasyczny kobiet:
3. Banaczkowska Aleksandra 3:02.35
7. Sady Julia 3:21.98
8. Pilińska Adrianna 3:22.93
10. Kowalska Karolina 3:38.31

200m klasyczny mężczyzn:
7. Dzik Marek 2:59.87
10. Klimas Michał 3:07.00
11. Świątek Bartosz 3:10.16
14. Kesler Marcin 3:18.61

50m motylkowy kobiet:
5. Wołek Oliwia 32.43
7. Tomoń Martyna 32.95
8. Matracka Anastazja 33.56
9. Banaczkowska Aleksandra 33.78
10. Wicha Karolina 34.19
11. Łosak Wiktoria 34.21
13. Błaszkiewicz Wiktoria 35.59
17. Pilińska Adrianna 37.69
18. Nowak Adrianna 37.89
20. Przygoda Natalia 38.62
26. Reczko Emilia 42.44
27. Kowalska Karolina 46.03

50m motylkowy mężczyzn:
2. Książek Sebastian 26.06
8. Rogoziński Mateusz 29.67
10. Pietrzyk Cezary 30.23
11. Orłowski Kamil 30.27
12. Bartkowski Jakub 30.43
14. Adamik Filip 31.25
18. Dzik Marek 32.70
19. Żurawski Bartłomiej 33.07
21. Sasak Andrzej 33.71
22. Malicki Hubert 33.81
23. Pater Norbert 33.87
26. Stefański Patryk 34.68
28. Kępiński Paweł 35.36
29. Wykierski Jakub 35.41
30. Świątek Bartosz 35.97
32. Borowski Kacper 37.12
33. Kaczmarczyk Jakub 41.49
34. Barański Bartosz 41.89
35. Grad Korneliusz 44.37

100m motylkowy kobiet:
5. Wicha Karolina 1:14.78
7. Matracka Anastazja 1:16.59
8. Kowal Paulina 1:17.13
9. Banaczkowska Aleksandra 1:19.75

100m motylkowy mężczyzn:
5. Pietrzyk Cezary 1:05.94
7. Dzik Marek 1:11.36
9. Pater Norbert 1:13.89
10. Malicki Hubert 1:18.33
11. Świątek Bartosz 1:24.96
12. Borowski Kacper 1:25.17
13. Stefański Patryk 1:26.66
14. Kępiński Paweł 1:27.56

200m motylkowy kobiet:
2. Tomoń Martyna 2:41.57
3. Wołek Oliwia 2:44.06
5. Kowal Paulina 3:00.34
6. Nowak Adrianna 3:10.20

200m motylkowy mężczyzn:
3. Michta Kacper 2:13.14 (Rekord Okręgu Święt. Jun. 14-lat)
4. Pietrzyk Cezary 2:22.95
6. Pater Norbert 2:50.24
7. Malicki Hubert 2:53.04
9. Kępiński Paweł 3:18.33

100m zmienny kobiet:
3. Wołek Oliwia 1:11.84
6. Tomoń Martyna 1:12.43
9. Wicha Karolina 1:15.41
13. Banaczkowska Aleksandra 1:17.25
14. Łosak Wiktoria 1:20.52
16. Matracka Anastazja 1:21.17
17. Boroń Paulina 1:21.71
18. Nowak Adrianna 1:22.40
24. Przygoda Natalia 1:26.60
28. Sady Julia 1:31.83

100m zmienny  mężczyzn:
5. Dytkowski Jan 1:02.12
9. Jarocha Oskar 1:05.58
12. Rogoziński Mateusz 1:07.33
14. Bartkowski Jakub 1:10.55
16. Wilk Jakub 1:12.68
18. Haba Jakub 1:13.02
19. Adamik Filip 1:13.59
20. Dzik Marek 1:13.94
21. Darocha Paweł 1:14.82
22. Żurawski Bartłomiej 1:14.88
24. Pater Norbert 1:15.49
27. Malicki Hubert 1:16.95
28. Sasak Andrzej 1:17.27
32. Klimas Michał 1:21.16
34. Barański Bartosz 1:32.39

200m zmienny kobiet:
2. Tomoń Martyna 2:30.70
3. Wołek Oliwia 2:31.81 (Rekord Okręgu Święt. Młodz. 13-lat)
8. Łosak Wiktoria 2:40.21
10. Wicha Karolina 2:42.15
12. Błaszkiewicz Wiktoria 2:56.32
14. Przygoda Natalia 3:02.86

200m zmienny mężczyzn:
3. Dytkowski Jan 2:13.14
7. Michta Kacper 2:22.57
11. Wilk Jakub 2:36.20
12. Haba Jakub 2:36.26
13. Wosiek Dawid 2:40.33
15. Darocha Paweł 2:43.71
16. Sasak Andrzej 2:46.43
18. Borowski Kacper 3:02.64

400m zmienny kobiet:
4. Wicha Karolina 5:45.53
5. Kowalska Karolina 6:49.66

400m zmienny mężczyzn:
4. Wosiek Dawid 5:31.18
5. Haba Jakub 5:32.46
6. Pater Norbert 5:47.56

4x100m dowolny kobiet:
3. KSZO 1 (Tomoń Martyna, Łosak Wiktoria, Wołek Oliwia, Szafrańska Julia) 4:19.35
5. KSZO 2 (Boroń Paulina, Banaczkowska Aleksandra, Błaszkiewicz Wiktoria, Matracka Anastazja) 4:46.34

4x100m dowolny mężczyzn:
3. KSZO 1 (Dytkowski Jan, Orłowski Kamil, Michta Kacper, Książek Sebastian) 3:40.09
4. KSZO 2 (Rogoziński Mateusz, Jarocha Oskar, Bartkowski Jakub, Pietrzyk Cezary) 3:55.18
6. KSZO 3 (Żurawski Bartłomiej, Pater Norbert, Wosiek Dawid, Haba Jakub) 4:20.82
9. KSZO 4 (Kępiński Paweł, Klimas Michał, Kesler Marcin, Wilk Jakub) 4:39.40

4x200m dowolny kobiet:
3. KSZO 1 (Kroczek Iga, Wicha Karolina, Kowal Paulina, Pilińska Adrianna) 10:01.27

4x200m dowolny mężczyzn:
4. KSZO 1 (Bartkowski Jakub, Wosiek Dawid, Pietrzyk Cezary, Darocha Paweł) 9:22.31
6. KSZO 2 (Malicki Hubert, Dzik Marek, Pater Norbert, Sasak Andrzej) 9:56.23

4x100m zmienny kobiet:
1. KSZO 1 (Szafrańska Julia, Tomoń Martyna, Wołek Oliwia, Wicha Karolina) 4:44.79 (Rekord Okręgu Święt. Jun. 16-lat, Jun.15,14-lat)
4. KSZO 2 (Błaszkiewicz Wiktoria, Matracka Anastazja, Banaczkowska Aleksandra, Boroń Paulina) 5:21.57
6. KSZO 3 (Kurasińska Oliwia, Nowak Adrianna, Sady Julia, Przygoda Natalia) 5:47.77

4x100m zmienny mężczyzn:
3. KSZO 1 (Jarocha Oskar, Książek Sebastian, Dytkowski Jan, Michta Kacper) 4:12.80
5. KSZO 2 (Rogoziński Mateusz, Orłowski Kamil, Pietrzyk Cezary, Bartkowski Jakub) 4:36.60
6. KSZO 3 (Darocha Paweł, Pater Norbert, Haba Jakub, Wosiek Dawid) 4:58.29
9. KSZO 4 (Wykierski Jakub, Kępiński Paweł, Klimas Michał, Wilk Jakub) 5:19.15
10. KSZO 5 (Kesler Marcin, Borowski Kacper, Świątek Bartosz, Kaczmarczyk Jakub) 5:29.85

Komentarze

Related Articles