KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem szczypiornistów KSZO z Olimpią Piekary Śląskie

Konkurs przed meczem szczypiornistów KSZO z Olimpią Piekary Śląskie
listopad 26
15:58 2014

W najbliższą niedzielę (o godzinie 15) piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. podejmować będą w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO zespół Olimpii Piekary Śląskie. Mecz ten będzie biletowany (10zł – normalny, 8zł ulgowy), ale dziesięcioro kibiców ostrowieckich szczypiornistów będzie miało okazję zobaczyć to spotkanie za darmo. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń.

Pytanie konkursowe:
W ubiegłym sezonie w rozgrywkach I ligi Adrian Wojkowski w barwach swojego byłego klubu grał przeciwko Olimpii Piekary Śląskie dwukrotnie. Ile razy nasz kołowy wpisywał się w tych meczach na listę strzelców?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku  (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zdjęcie: sport.DanielKordos.com
Wideo: Tomasz Gilewski

Komentarze

Related Articles