KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Pałacem Bydgoszcz

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Pałacem Bydgoszcz
listopad 26
14:48 2014

Mamy dla Was trzy darmowe wejściówki na sobotni (godz. 17) mecz Orlen Ligi KSZO Ostrowiec Św. – Pałac Bydgoszcz. Jak je zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie i przesłać nam je mailem do piątku (godz. 12), a później już tylko zaczekać na afekt losowania, które wyłoni trzech szczęśliwców.

Pytanie konkursowe:
W zespole z Piły w przeszłości występowała przyjmująca KSZO Joanna Kuligowska, zdobywając z drużyną z Bydgoszczy trzy medale mistrzostw Polski seniorek. Proszę wymienić jakie to były medale oraz sezony, w których zostały wywalczone.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku  (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Komentarze

Related Articles