KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO idzie za ciosem! Trzy punkty wywalczone w Pile!

KSZO idzie za ciosem! Trzy punkty wywalczone w Pile!
listopad 15
20:07 2014

Siatkarki KSZO Ostrowiec Św. dają wyraźny sygnał, że „frycowe” należne od beniaminka zostało już spłacone. Po poniedziałkowej wygranej we własnej hali nad Legionovią poszły za przysłowiowym „ciosem” i komplet punktów przywiozły również z dalekiej podróży do Piły. MVP meczu po raz drugi z rzędu wybrana została rozgrywająca w ekipie trenera Dariusza Parkitnego – Marta Wójcik. Dzięki wygranej ostrowczanki odnotowały w tabeli Orlen Ligi skok o dwie pozycje, z 11 na 9.

Nafta Piła – KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (21:25, 17:25, 25:18, 17:25)

KSZO: Brojek 14, Wójcik 11, Kuligowska 11, Bawoł 12, Ganszczyk 15, Godfrey 8, Ścibisz (libero) oraz Grzelak, Vasileva 1, Duda, Tobiasz.
Nafta Piła: Wawrzyniak 14, Nadziałek 3, Krawulska 11, Raczyńska 10, Milović 9, Jarmoc 5, Wilczyńska (libero) oraz Konieczna.

Pierwsze dwa sety zagraliśmy perfekcyjnie. Wychodziło nam wszystko. Wykonywaliśmy bardzo dobrą zagrywkę, dokładnie w te strefy boiska, w które chcieliśmy. Bardzo dobrze graliśmy w obronie, ataku i blokiem, w każdym elemencie. W trzecim secie trochę nam gra „siadła”, a to za sprawą trudnej zagrywki rywalek, z którą mieliśmy problemy. Na szczęście w czwartej partii nasza gra wróciła na właściwe tory. Dziewczyny ponownie imponowały w obronie, walcząc o każdą, nawet beznadziejną piłkę. Na pochwałę zasługuje cały zespół, przede wszystkim za wzorowe realizowanie ustalonej taktyki – chwalił po meczu swoje podopieczne trener Dariusz Parkitny. – Od wtorku wracamy do treningów z myślą o kolejnym przeciwniku. Na pewno do Rzeszowa jedziemy po kolejną wygraną, bo my zawsze wychodzimy na boisko, by wygrać.
Komentarze

Related Articles