Flota KSZO wygrywa Świętokrzyską Dużą Ligę Pływacką – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Flota KSZO wygrywa Świętokrzyską Dużą Ligę Pływacką

Flota KSZO wygrywa Świętokrzyską Dużą Ligę Pływacką
Listopad 15
16:09 2014

Na Pływalni Rawszczyzna odbyła się piąta – finałowa runda Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej. W 2014 roku, podobnie jak w ubiegłych latach, w województwie świętokrzyskim nie mieli sobie równych pływacy KSZO, którzy wygrali klubową klasyfikację finału ligi z przewagą 145 punktów i powiększając i tak ogromną przewagę w klasyfikacji generalnej.

Medaliście 5. rundy KSZO:

12 lat
50m dowolny
2. Matracka Anastazja – 30.83
1. Wilk Jakub – 28.11
200m grzbietowy
3. Banaczkowska Aleksandra – 2:52.23
2. Kesler Marcin – 2:48.84
3. Grad Korneliusz – 2:56.86
200m dowolny
3. Matracka Anastazja – 2:32.22
1. Wilk Jakub – 2:15.13
4x50m zmienny
3. KSZO 3 (Kurasińska Oliwia, Nowak Adrianna, Sady Julia, Przygoda Natalia) – 2:39.02
1. KSZO 3 (Wykierski Jakub, Kępiński Paweł, Klimas Michał, Wilk Jakub) – 2:20.64
2. KSZO 6 (Kesler Marcin, Stefański Patryk, Świątek Bartosz, Auguścik Daniel) – 2:27.16 242
3. KSZO 7 (Grad Korneliusz, Borowski Kacper, Barański Bartosz, Kaczmarczyk Jakub) – 2:40.02 188

13 lat
400m zmienny
1. Wicha Karolina – 5:50.86
1. Haba Jakub – 5:36.86 341
2. Pater Norbert – 5:48.33 309
3. Malicki Hubert – 5:56.00
50m dowolny
1. Wołek Oliwia – 29.08
2. Wicha Karolina – 30.49
200m dowolny
1. Wołek Oliwia – 2:19.01
2. Wosiek Dawid – 2:14.78
3. Haba Jakub – 2:22.69
4x50m zmienny
1. KSZO 5 (Darocha Paweł, Pater Norbert, Haba Jakub, Wosiek Dawid) – 2:14.64

14 lat
400m zmienny
1. Szafrańska Julia – 5:21.05
1. Orłowski Kamil – 4:56.14 502
2. Michta Kacper – 4:57.09 498
3. Jarocha Oskar – 4:57.46
50m dowolny
3. Kroczek Iga – 33.61
1. Michta Kacper – 26.48
200m grzbietowy
2. Kroczek Iga – 2:54.96
1. Jarocha Oskar – 2:17.74
200m dowolny
1. Szafrańska Julia – 2:13.87
1. Michta Kacper – 2:00.09
2. Orłowski Kamil – 2:03.92
3. Pietrzyk Cezary – 2:10.67
4x50m zmienny
1. KSZO 2 (Jarocha Oskar, Michta Kacper, Pietrzyk Cezary, Orłowski Kamil) – 2:00.41 – Rekord Okręgu Święt. Jun 14-lat

15 lat i starsi
400m zmienny
2. Książek Sebastian – 4:38.76
3. Dytkowski Jan – 4:42.18
50m dowolny
2. Dytkowski Jan – 24.78 549
3. Książek Sebastian – 24.86
200m dowolny
1. Książek Sebastian – 1:52.76
2. Dytkowski Jan – b1:55.25
4x50m zmienny
3. KSZO 1 (Wicha Karolina, Wołek Oliwia, Pilińska Adrianna, Szafrańska Julia) – 2:19.58
2. KSZO 1 (Książek Sebastian, Bartkowski Jakub, Dytkowski Jan, Rogoziński Mateusz) – 1:58.48

Punktacja klubowa 5. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 323
2. Barakuda Starachowice – 178
3. Salos Cortile Kielce – 156
4. Unia Busko Zdrój – 57
5. Korona-Swim Kielce – 49
6. Orka MOSiR Kielce – 14
7. Wodnik Końskie – 12
8. Delfin Połaniec – 3

Punktacja końcowa Dużej Ligi:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 1868
2. Barakuda Starachowice – 857
3. Salos Cortile Kielce – 701
4. Korona-Swim Kielce – 417
5. Unia Busko Zdrój – 248
6. Orka MOSiR Kielce – 131
7. Wodnik Końskie – 115
8. Foka Sandomierz – 99
9. Delfin Połaniec – 40

Komentarze

Related Articles