KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Na mecz z Viretem Zawiercie kibice za darmo

Na mecz z Viretem Zawiercie kibice za darmo
listopad 07
09:52 2014

W najbliższą sobotę (o godzinie 18) trenera Aleksander Malinowski oficjalnie zadebiutuje w roli szkoleniowca piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. wyjazdowym meczem w Końskich przeciwko wiceliderowi I ligi. Dokładnie tydzień później (15 listopada, godz. 18) szczypiorniści KSZO po raz trzeci w tym sezonie zagrają we własnej hali, podejmując Viret CMC Zawiercie. Zarząd KSZO przygotował na to spotkanie kilka niespodzianek dla kibiców.

– Mamy duży szacunek i uznanie dla naszych kibiców, za to jak licznie i głośno nas dopingują. Nasze mecze w tym sezonie rozegrane we własnej hali nie dostarczyły (delikatnie mówiąc) kibicom powodów do zadowolenia, w związku z tym postanowiliśmy w ramach małego zadośćuczynienia umożliwić kibicom obejrzenie naszego następnego meczu za darmo. Niespodziankę przygotowaliśmy również dla posiadaczy karnetów. Liczymy, że nasze decyzje przyczynią się do zwiększenia frekwencji i lepszej atmosfery na trybunach. Dziękujemy jednocześnie za to, że kibice są z nami na dobre i na złe. W imieniu drużyny obiecuję, że zrobimy wszystko, by takie mecze jak z Grodkowem i Czuwajem, już się nie powtórzyły – mówi Karol Szewczyk, wiceprezes ds. piłki ręcznej KSZO i bramkarz ostrowieckiego zespołu.

Podczas meczu tradycyjnie będzie dostępne stoisko z klubowymi gadżetami dla kibiców. Posiadacze karnetów na mecze piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. będą tego dnia uprawnieni do 20-procentowej zniżki na cały asortyment.

Komentarze

Related Articles