KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem Orlen Ligi KSZO Ostrowiec SA – Budowlani Łódź

Konkurs przed meczem Orlen Ligi KSZO Ostrowiec SA – Budowlani Łódź
październik 27
10:27 2014

Jeszcze dobrze nie ostygł terafleks na parkiecie Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO po weekendowych meczach siatkarek i piłkarzy ręcznych, a już w najbliższą środę ponownie stanie się areną zmagań o punkty w ramach rozgrywek Orlen Ligi 2014/2015. Na prośbę Budowlanych Łódź mecz z KSZO Ostrowiec SA, w którym to podopieczne trenera Adama Grabowskiego miały wystąpić w roli gospodyń meczu 5. Kolejki, rozegrany zostanie przy Świętokrzyskiej 11. Tradycyjnie mamy zatem do zaproponowania kibicom błyskawiczny konkurs o tematyce związanej z meczem. Wśród wszystkich nadesłanych odpowiedzi rozlosujemy trzy, które nagrodzimy bezpłatną wejściówką.

Pytanie konkursowe:
Tuż przed startem sezonu 2014/2015 zespoły KSZO Ostrowiec SA i Budowlanych Łódź rozegrały sparingowy dwumecz. Jedno ze spotkań odbyło się w Ostrowcu Św., a drugie w pobliskim Opatowie. Proszę o wskazanie wyników, jakimi kończyły się te mecze.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do środy  (godz. 12). Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Komentarze

Related Articles