KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Muszynianką

Konkurs przed meczem siatkarek KSZO z Muszynianką
październik 20
18:08 2014

W sobotę o godzinie 17 siatkarki KSZO Ostrowiec SA ponownie zagrają przed własną publicznością, podejmując kolejną próbę wywalczenia historycznych punktów w Orlen Lidze. Po drugiej stronie siatki stanie czterokrotny mistrz kraju, zdobywca Pucharu Polski i dwukrotnie Super Pucharu Polski, triumfator Pucharu CEV z 2013 roku – Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Popularne „Mineralne” w marcu tego roku z powodzeniem walczyły w finale krajowego pucharu Enea Cup 2014, który rozgrywany był w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO. I właśnie z marcowymi występami podopiecznych trenera Wiktora Serwińskiego w Ostrowcu Św. związany jest kolejny konkurs naszego portalu, w którym do wygrania są trzy wejściówki na sobotni mecz.

Pytanie konkursowe:
Jakimi wynikami kończyły się mecze z udziałem zespołu Polski Cukier Muszynianka Muszyna podczas finałowego turnieju Pucharu Polski Enea Cup 2014 w Ostrowcu Św.?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku  (godz. 12). Do wygrania trzy pojedyncze bilety na mecz 2. kolejki Orlen Ligi 2014/2015 KSZO Ostrowiec SA – Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 

Komentarze

Related Articles