KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych z Czuwajem Przemyśl

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych z Czuwajem Przemyśl
październik 20
14:35 2014

Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w ubiegłą sobotę zakończyli maraton czterech kolejnych spotkań wyjazdowych. W najbliższą niedzielę, w samo południe (godz. 12), znów będzie ich można zobaczyć w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO, w meczu przeciwko Czuwajowi Przemyśl. Tradycyjnie mamy dla Państwa do rozdania pakiet pięciu podwójnych biletów. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie, które wiernym kibicom ostrowieckiej drużyny nie powinno przysporzyć większego problemu.

Pytanie konkursowe:
Jakim wynikiem9 sierpnia br. zakończył się sparing pomiędzy KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Czuwaj Przemyśl?

Odpowiedzi na pytania konkursowe proszę przesyłać na adres e-mail handball@kszo.info najpóźniej do piątku, do godziny 12. W tytule e-maila proszę napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Czuwaj Przemyśl”, a w treści obok prawidłowej odpowiedzi oraz swoich danych osobowych (imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania – wystarczy miejscowość) proszę umieścić formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles