KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO zdominował 4. rundę Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej w Połańcu

KSZO zdominował 4. rundę Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej w Połańcu
Październik 19
20:06 2014

W Połańcu odbyła się 4. runda Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej. Zawody zakończyły się zdecydowanym triumfem pływaków KSZO Ostrowiec Św., którzy w klasyfikacji klubowej zgromadzili na swoim koncie niemal tyle samo punktów, ile w sumie razem zdobyły drugi (Barakuda Starachowice) i trzeci (Salos Kielce) zespół.

Wyniki KSZO

15 lat i starsi

800m dowolny chłopców
1. Książek Sebastian 8:22.53
2. Dytkowski Jan 8:31.20

50m grzbietowy dziewcząt
8. Kowal Paulina 35.25
11. Reczko Emilia 40.44

50m grzbietowy chłopców
3. Książek Sebastian 28.38
11. Adamik Filip 33.60

200m klasyczny dziewcząt
2. Jarocha Wiktoria 2:58.42
6. Pilińska Adrianna 3:27.59

200m zmienny dziewcząt
3. Jarocha Wiktoria 2:35.60
7. Kowal Paulina 2:45.06
11. Reczko Emilia 3:04.31
12. Pilińska Adrianna 3:06.68

200m zmienny chłopców
3. Dytkowski Jan 2:15.82
5. Książek Sebastian 2:19.57
8. Rogoziński Mateusz 2:29.54

4x200m dowolny dziewcząt
2. KSZO 1 (Szafrańska Julia, Wicha Karolina, Wołek Oliwia, Jarocha Wiktoria) 9:19.76

4x200m dowolny chłopców
1. KSZO 1 (Michta Kacper, Dytkowski Jan, Rogoziński Mateusz, Książek Sebastian) 7:59.53

14 lat

800m dowolny dziewcząt
1. Szafrańska Julia 9:43.56

50m grzbietowy chłopców
1. Jarocha Oskar 30.60
2. Michta Kacper 30.69
5. Pietrzyk Cezary 34.12
6. Bartkowski Jakub 35.51
7. Dzik Marek 36.20

200m klasyczny chłopców
2. Pietrzyk Cezary 2:48.41
3. Orłowski Kamil 2:48.68
6. Michta Kacper 3:00.16
7. Dzik Marek 3:04.68

200m zmienny dziewcząt
1. Szafrańska Julia 2:36.11

200m zmienny chłopców
1. Orłowski Kamil 2:23.72
2. Michta Kacper 2:26.52
3. Jarocha Oskar 2:27.11
4. Pietrzyk Cezary 2:30.32
5. Bartkowski Jakub 2:30.81

4x200m dowolny chłopców
1. KSZO 2 (Orłowski Kamil, Jarocha Oskar, Pietrzyk Cezary, Bartkowski Jakub) 8:46.17

13 lat

400m dowolny dziewcząt
1. Wicha Karolina 5:10.54

400m dowolny chłopców
1. Wosiek Dawid 4:55.00
2. Pater Norbert 5:06.56

800m dowolny chłopców
1. Orłowski Kamil 8:53.90
2. Jarocha Oskar 8:57.60
4. Bartkowski Jakub 9:43.04
5. Dzik Marek 10:37.56

50m grzbietowy chłopców
3. Darocha Paweł 34.21
4. Haba Jakub 35.86
5. Malicki Hubert 35.92
7. Wosiek Dawid 36.90
8. Pater Norbert 36.91
11. Sasak Andrzej 37.72

200m klasyczny dziewcząt
1. Wołek Oliwia 2:59.28

200m klasyczny chłopców
3. Haba Jakub 3:03.24

200m zmienny dziewcząt
1. Wołek Oliwia 2:38.59
2. Wicha Karolina 2:44.91

200m zmienny chłopców
4. Malicki Hubert 2:47.67
6. Darocha Paweł 2:53.36

4x200m dowolny chłopców
1. KSZO 3 (Sasak Andrzej, Haba Jakub, Pater Norbert, Wosiek Dawid) 9:46.24

12 lat

400m dowolny dziewcząt
2. Boroń Paulina 5:21.63
3. Banaczkowska Aleksandra 5:24.66
4. Nowak Adrianna 5:34.20
5. Błaszkiewicz Wiktoria 5:39.38
6. Kurasińska Oliwia 5:47.43

400m dowolny chłopców
1. Wilk Jakub 4:46.22
3. Klimas Michał 5:11.59
5. Kępiński Paweł 5:30.32
6. Wykierski Jakub 5:37.02
8. Auguścik Daniel 5:43.75
9. Kaczmarczyk Jakub 6:08.32
10. Barański Bartosz 6:10.74

50m grzbietowy dziewcząt
2. Matracka Anastazja 36.30
3. Błaszkiewicz Wiktoria 37.08
6. Boroń Paulina 39.23
9. Sady Julia 41.59
10. Kowalska Karolina 42.28
11. Kurasińska Oliwia 42.40

50m grzbietowy chłopców
5. Kesler Marcin 37.69
6. Grad Korneliusz 38.14
7. Kępiński Paweł 38.83
8. Kaczmarczyk Jakub 41.72

200m klasyczny dziewcząt
1. Banaczkowska Aleksandra 3:07.85
4. Przygoda Natalia 3:23.52
5. Sady Julia 3:25.16
7. Kowalska Karolina 3:37.01

200m klasyczny chłopców
1. Klimas Michał 3:06.22
5. Auguścik Daniel 3:22.29

200m zmienny dziewcząt
2. Matracka Anastazja 2:50.63
4. Nowak Adrianna 2:58.38
5. Przygoda Natalia 3:04.78

200m zmienny chłopców
1. Wilk Jakub 2:37.72
7. Wykierski Jakub 2:56.77
8. Kesler Marcin 3:00.00
9. Stefański Patryk 3:01.48
10. Grad Korneliusz 3:19.14
11. Barański Bartosz 3:27.52

4x200m dowolny dziewcząt
1. KSZO 2 (Boroń Paulin, Nowak Adrianna, Matracka Anastazja, Banaczkowska Aleksandra) 10:22.47 – Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Młodzików 12-lat
2. KSZO 3 (Błaszkiewicz Wiktoria, Kurasińska Oliwia, Sady Julia, Przygoda Natalia) 11:11.26

4x200m dowolny chłopców
1. KSZO 4 (Klimas Michał, Kępiński Paweł, Kesler Marcin, Wilk Jakub 02 2:19.07) 10:11.00
2. KSZO 5 (Grad Korneliusz, Auguścik Daniel, Stefański Patryk, Wykierski Jakub) 11:05.10

Klasyfikacja klubowa 4. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Św. – 345
2. Barakuda Starachowice – 179
3. Salos Cortile Kielce – 169
4. Unia Busko Zdrój – 63
5. Korona-Swim Kielce – 38
6. Wodnik Końskie – 25
7. Orka MOSiR Kielce – 24
8. Delfin Połaniec – 1

 

Duza_Liga_Plywacka_Polaniec_1

Duza_Liga_Plywacka_Polaniec_2

Komentarze

Related Articles