W sobotę pierwszy mecz na wyjeździe. Rywalem BKS Aluprof Bielsko-Biała

październik 17
17:10 2014

W sobotę 18 października o godzinie 19 nasz beniaminek Orlen Ligi zagra swój pierwszy mecz na wyjeździe. Rywalem będzie BKS Aluprof Bielsko-Biała.
Na inaugurację sezonu KSZO uległ Atomowi Trefl Sopot 0:3. Tydzień później urwał seta Tauronowi Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. W tym pierwszym meczu, trener Parkitny nie mógł skorzystać z Anety Dudy, w drugim z Marty Wójcik i Alicji Stefańskiej. W Bielsku-Białej będzie miał już do dyspozycji pełną kadrę, wszystkie siatkarki są już bowiem w pełni sił i żądne odniesienia pierwszego zwycięstwa. Rywalki – Aluprof Bielsko-Biała – w pierwszej kolejce pauzowały, ponieważ ich mecz z Sk bank Legionovią Legionowo został przeniesiony na 4 listopada. Ekipa z Bielska zainaugurowała sezon dopiero w miniony poniedziałek. W wyjazdowym spotkaniu z PGNiG Naftą Piła wygrała 3:1. Poza drugim setem, w którym BKS zdobył zaledwie pięć punktów z ataku i przegrał go do 20, przewaga w pozostałych nie podlegała żadnej dyskusji – wygrane sety do 16, 17 i 11.