KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Informacja o sprzedaży biletów i karnetów na mecze KSZO

Informacja o sprzedaży biletów i karnetów na mecze KSZO
październik 08
10:47 2014

Za nami inauguracja siatkarskiej Orlen Ligi i mecz z brązowymi medalistkami ubiegłego sezonu Atomem Trefl Sopot. Dużymi krokami zbliża się jednak kolejny siatkarski spektakl w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO. Już w najbliższą sobotę o godzinie 17 podopieczne trenera Dariusza Parkitnego podejmą przy Świętokrzyskiej inną topową drużynę w kraju – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. Zachęcamy do nabywania biletów na to spotkanie w przedsprzedaży, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 w ostrowieckiej hali (pok. 3.21 – trzecie piętro). W sprzedaży są też jeszcze karnety na cały sezon (również mecze fazy play-off!).

Przypominamy, że karnety normalne (150zł) i ulgowe (100zł) oraz bilety normalne (15zł), ulgowe (10zł) i rodzinne (cena uzależniona od wariantu biletu) sprzedawane są na miejsca nienumerowane. Uprawniają do oglądania meczy z dowolnego miejsca w hali, poza sektorami zarezerwowanymi – sektor O (karnety VIP) oraz sektor R. Do specjalnej rezerwacji tego ostatniego klub jest zobligowany, a miejsca te są przeznaczone dla gości Polkomtel Sp. z o.o. i PKN Orlen S.A. – głównych sponsorów Orlen Ligi.
Kartę VIP (sektor O) można nabyć w siedzibie klubu w cenie 300zł. Kibice z karnetem VIP mają zapewniony w trakcie meczu catering oraz wjazd na wewnętrzny parking.

Kącik Smyka
Nie macie z kim zostawić dziecka? Zachęcamy do zabierania je na siatkarskie spotkania w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO! Podczas meczy Orlen Ligi w Ostrowcu Św. Niepubliczne Przedszkole Smyk organizuje specjalną strefę dla najmłodszych kibiców, w której mogą oddać się zabawom, podczas gdy rodzice obok mogą skupić uwagę na oglądaniu sportowego widowiska. Przypominamy jednocześnie, że dzieci do 10 roku życia wchodzą na nasze mecze za darmo!

 

 

Karnety
300zł – VIP (miejsca numerowane, sektory: O i R)
150zł – normalny (miejsca nienumerowane)
100zł – ulgowy (miejsca nienumerowane)
Bilety
15zł – normalny (miejsca nienumerowane)
10zł – ulgowy (miejsca nienumerowane)
Bilety rodzinne
1 opiekun + 1 dziecko – 18zł
1 opiekun + 2 dzieci – 24zł
1 opiekun + 3 dzieci – 28zł
1 opiekun + 4 dzieci – 30zł
2 opiekunów + 1 dziecko – 28zł
2 opiekunów + 2 dzieci – 34złotych
2 opiekunów + 3 dzieci – 38zł
2 opiekunów + 4 dzieci – 40zł
Uwaga: dzieci od 10 do 18 roku życia. Miejsca nienumerowane.
Darmowe wejście
Dzieci poniżej 10 roku życia – pod opieką osoby dorosłej.
Osoby niepełnosprawne z orzeczoną I grupą.
Grupy szkolne (minimum 10 uczniów na jednego opiekuna) – sektory C i G.
Plan sektorów
sektory_na_hali

 

Komentarze

Related Articles