KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

Konkurs przed meczem KSZO – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
październik 06
19:46 2014

Tylko sześć dni będzie trwać przerwa między pierwszym i drugim meczem Orlen Ligi w Ostrowcu Św. Już w najbliższą sobotę (o godzinie 17) Hala Sportowo – Widowiskowa KSZO po raz kolejny zapełni się fanami piłki siatkowej, by dopingować zespół KSZO w walce o punkty z kolejnym zespłem z dużymi aspiracjami – Tauronem Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. Dla trzech osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe mamy darmową wejściówkę na to spotkanie.

Pytanie konkursowe:
Po zakończeniu ubiegłego sezonu do klubu z Dąbrowy Górniczej przeszła zawodniczka, która w kwietniu razem z KSZO cieszyła się z awansu do Orlen Ligi. W Tauronie Banimex MKS dołączyła do swojej starszej siostry. Proszę podać imiona i nazwiska siostrzanego duetu w zespole naszego sobotniego rywala.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku  (godz. 12). Do wygrania trzy pojedyncze bilety na mecz 2. kolejki Orlen Ligi 2014/2015 KSZO Ostrowiec SA – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Komentarze

Related Articles