KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursów przed meczem KSZO – Atom Trefl

Rozstrzygnięcie konkursów przed meczem KSZO – Atom Trefl
październik 04
06:56 2014

Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie poznaliśmy pierwszych laureatów OrlenLigowych konkursów, w których można było wygrać wejściówki na inauguracyjne, historyczne – pierwsze w dziejach Ostrowca Św., siatkarskie spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej! Bilety można było u nas zdobyć na dwa sposoby – udostępniając plakat promujący wydarzenie na swoim profilu na portalu społecznościowym facebook oraz odpowiadając poprawnie na pytanie konkursowe ogłoszone na naszej stronie internetowej. W każdym z konkursów do wygrania były po 3 bilety.

Pytanie konkursowe dotyczyły historii spotkań pomiędzy drużynami KSZO i Atomu Trefl Sopot. Obie drużyny spotkały się ostatnio w sezonie 2009/2010. Dla obu drużyn był to zresztą bardzo udany sezon. KSZO zakończył go na najwyższym w historii klubu – na tamten czas – 3. miejscu, natomiast drużyna z Trójmiasta wywalczyła awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Oba mecze – jak przystało na spotkania na szczycie – należały do bardzo zaciętych i wyrównanych. Oba zakończyły się wygraną naszych rywalek, ale dopiero po tie-breaku.

Lista laureatów konkursów:

Konkurs na www.KSZO.info (pojedynczy bilet):
Aldona Kuc – Ostrowiec Św.
Piotr Kaczmarczyk – Opatów
Elżbieta Mazur – Ostrowiec Św.

Konkurs na Facebooku (pojedynczy bilet):
Karol Kostkowski – Ostrowiec Św.
Michał Broda – Ostrowiec Św.
Sylwia Bielecka – Ostrowiec Św.

Wejściówki tradycyjnie będą do odbioru w klubowej kasie przed meczem. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.

 

Komentarze

Related Articles