KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KSZO za Barakudą w piątej rundzie Małej Ligi Pływackiej na Rawszczyźnie

KSZO za Barakudą w piątej rundzie Małej Ligi Pływackiej na Rawszczyźnie
Październik 04
18:57 2014

Młodzi pływacy Barakudy Starachowice zrobili kolejny krok do triumfu w tegorocznych rozgrywkach Świętokrzyskiej Małej Lidze Pływackiej. W 5. rundzie zawodów, które odbyły się na ostrowieckiej Pływalni Rawszczyzna, pływacy ze Starachowic wywalczyli 428 punktów, umacniając się na czele klasyfikacji generalnej przed finałową rundą, która odbędzie się w listopadzie. Zawodnicy KSZO wypływali w Ostrowcu Św. drugi wynik (328 punktów), wyprzedzając trzy kieleckie kluby – Koronę Swim, Salos Cortile i Orkę. W klasyfikacji generalnej, po pięciu rundach, wciąż zajmują drugą lokatę, tracąc do Barakudy 124 punkty.

Wyniki KSZO:

11 lat

200m dowolny dziewcząt
4. Śmiałek Oliwia 2:51.27
6. Czernik Natalia 2:57.36
7. Wybranowska Julia 2:57.41
10. Rokosz Aleksandra 3:08.52
11. Jakubowska Wiktoria 3:12.65
15. Pękala Emilia 3:18.81

200m dowolny chłopców
1. Stefański Patryk 2:40.09
3. Piliński Bartosz 2:41.25
4. Borowski Kacper 2:41.43
5. Toboła Mateusz 2:43.89
6. Walczyk Dominik 2:52.31
9. Nochelski Brajan 3:09.46

100m klasyczny dziewcząt
7. Pękala Emilia 1:46.49
8. Śmiałek Oliwia 1:46.51
9. Rokosz Aleksandra 1:49.52
13. Sadło Wiktoria 2:12.12

100m klasyczny chłopców
3. Okręt Oliwer 1:38.74
6. Borowski Kacper 1:42.47
9. Nochelski Brajan 1:44.20
14. Toboła Mateusz 1:52.55
17. Walczyk Dominik 1:58.58

100m grzbietowy dziewcząt
1. Wybranowska Julia 1:25.46
4. Czernik Natalia 1:30.72
11. Jakubowska Wiktoria 1:43.72
12. Sadło Wiktoria 2:05.63

100m grzbietowy chłopców
4. Stefański Patryk 1:23.11
6. Okręt Oliwer 1:28.82
7. Piliński Bartosz 1:29.17

4x100m dowolny dziewcząt
2. KSZO 1 (Śmiałek Oliwia, Czernik Natalia, Rokosz Aleksandra, Wybranowska Julia) 5:34.69
4. KSZO 2 (Jakubowska Wiktoria, Pękala Emilia, Sadło Wiktoria, Świątek Julia) 6:22.57

4x100m dowolny chłopców
1. KSZO 1 (Piliński Bartosz, Borowski Kacper, Toboła Mateusz, Stefański Patryk) 5:02.80
3. KSZO 2 (Okręt Oliwer, Walczyk Dominik, Nochelski Brajan, Skierniewski Filip) 5:27.72

10 lat i młodsi

50m dowolny dziewcząt
2. Świątek Julia 35.18
10. Tarnowska Natalia 40.89
29. Kowalska Natalia 45.07
36. Mossakowska Patrycja 46.92
41. Walczyk Natalia 49.36
48. Szafrańska Malwina 52.53
50. Menducka Anna 55.32
53. Ruśkiewicz Zuzanna 59.02
54. Bajdo Emilia 59.74
56. Szymańska Patrycja 1:00.48
59. Strzelecka Pola 1:06.81
60. Imiełowska Natalia 1:13.81
62. Wrona Laura 1:19.24

50m dowolny chłopców
1. Skierniewski Filip 33.02
6. Fulara Alan 36.91
7. Michta Bartosz 38.29
22. Mirecki Kamil 42.69
46. Radkiewicz Kajetan 52.26
49. Stawiński Olaf 54.63
53. Kesler Michał 57.98
54. Kwiecień Patryk 1:00.86
55. Karaś Oskar 1:01.49
57. Syta Jakub 1:03.69
62. Mazan Mikołaj 1:07.26 27
PK Wisznarewski Wiktor 1:30.11

50m klasyczny dziewcząt
2. Świątek Julia 46.48
12. Tarnowska Natalia 55.28
22. Mossakowska Patrycja 58.51

50m klasyczny chłopców
12. Fulara Alan 56.94
23. Radkiewicz Kajetan 1:06.75
24. Michta Bartosz 1:08.60
25. Kesler Michał 1:10.34
26. Przebieciński Patryk 1:11.43
28. Sojda Eryk 1:11.99
29. Karaś Oskar 1:17.80

50m grzbietowy dziewcząt
22. Kowalska Natalia 55.09
31. Szafrańska Malwina 58.66
33. Szymańska Patrycja 59.25
35. Menducka Anna 1:00.11
36. Bajdo Emilia 1:00.67
38. Walczyk Natalia 1:02.40
39. Strzelecka Pola 1:02.49
41. Ruśkiewicz Zuzanna 1:02.88
51. Imiełowska Natalia 1:13.73
53. Wrona Laura 1:21.94

50m grzbietowy chłopców
3. Skierniewski Filip 41.95
16. Sojda Eryk 53.65
19. Przebieciński Patryk 55.32
23. Mirecki Kamil 56.26
31. Mazan Mikołaj 1:00.54
33. Stawiński Olaf 1:00.85
39. Kwiecień Patryk 1:03.13
43. Syta Jakub 1:10.48
45. Wisznarewski Wiktor 1:17.98

4x50m dowolny dziewcząt
8. KSZO 1 (Kowalska Natalia, Tarnowska Natalia, Mossakowska Patrycja, Walczyk Natalia) 3:16.73
13. KSZO 2 (Ruśkiewicz Zuzanna, Menducka Anna, Bajdo Emilia, Szafrańska Malwina) 4:00.38
15. KSZO 3 (Wrona Laura, Strzelecka Pola, Imiełowska Natalia, Szymańska Patrycja) 5:11.48

4x50m dowolny chłopców
9. KSZO  2 (Stawiński Olaf, Przebieciński Patryk, Sojda Eryk, Kesler Michał) 3:51.72

Komentarze

Related Articles