KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem KSZO – Atom Trefl w Orlen Lidze

Konkurs przed meczem KSZO – Atom Trefl w Orlen Lidze
październik 02
18:02 2014

W najbliższą niedzielę o godzinie 14:45 w blasku kamer stacji Polsat Sport w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO rozlegnie się historyczny gwizdek rozpoczynający pierwszy w dziejach Ostrowca Św. mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce siatkowej. Naprzeciw siebie staną zespoły KSZO Ostrowiec SA (beniaminek) oraz Atom Trefl Sopot (brązowy medalista ubiegłego sezonu). W historii pojedynków obu zespołów o ligowe punkty nie będzie to pierwsze starcie. Zanim zespół z Trójmiasta wywalczył awans na siatkarskie salony spędził sezon w I lidze. Wyniki spotkań pomiędzy zespołami KSZO i Trefla są odpowiedzią na błyskawiczny konkurs, w którym do wygrania są bilety na niedzielne spotkanie!

Pytanie konkursowe:
Proszę podać jakimi wynikami kończyły się I-ligowe mecze pomiędzy KSZO i Treflem Sopot/Gdynia i w którym sezonie odbyły się te mecze.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do soboty (godz. 12). Do wygrania trzy pojedyncze bilety na mecz 1. kolejki Orlen Ligi 2014/2015 KSZO Ostrowiec SA – Atom Trefl Sopot. Odpowiedzi na konkursowe pytanie należy przesłać na adres e-mail kszo@mosir.ostrowiec.pl, a oprócz poprawnej odpowiedzi należy dodać swoje imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania (tylko miejscowość), a także klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 

Komentarze

Related Articles