KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. z Olimpem Grodków

Konkurs przed meczem piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. z Olimpem Grodków
wrzesień 17
13:58 2014

W sobotę (20 września) o godzinie 18 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozpoczną historyczny – dla klubu i miasta – mecz. Po raz pierwszy w Ostrowcu Św. odbędzie się mecz o I-ligowe punkty, a naprzeciwko podopiecznych trenera Rafała Przybylskiego wybiegnie „siódemka” Olimpu Grodków. Na tym meczu nie powinno zabraknąć żadnego kibica piłki ręcznej w Ostrowcu Św. Kilkoro z nich tradycyjnie będzie mogło obejrzeć mecz za darmo. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i mieć szczęście w losowaniu trzech podwójnych zaproszeń! Pytanie konkursowe jak zwykle należy do kategorii łatwych i nie powinno przysporzyć kłopotów kibicom piłki ręcznej.

Pytanie konkursowe:
Proszę podać imię i nazwisko zawodnika KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. (obecnej kadry), który może pochwalić się występem w meczu elitarnej EHF Velux Champions League. Podpowiadamy, że chodzi o grę w tych rozgrywkach w barwach Vive Targi Kielce (obecnie Vive Tauron Kielce).

Odpowiedzi na pytania konkursowe proszę przesyłać na adres e-mail handball@kszo.info najpóźniej do piątku, do godziny 12. W tytule e-maila proszę napisać „KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – UKS Olimp Grodków”, a w treści obok prawidłowej odpowiedzi oraz swoich danych osobowych (imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania – wystarczy miejscowość) proszę umieścić formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Komentarze

Related Articles