KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

Rusza sprzedaż karnetów na mecze piłkarzy ręcznych! Dla pierwszych 50 osób koszulka gratis!

Rusza sprzedaż karnetów na mecze piłkarzy ręcznych! Dla pierwszych 50 osób koszulka gratis!
wrzesień 16
23:08 2014

Dziś rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. na sezon 2014/2015 w I lidze. Karnety w cenie 100zł upoważniają do obejrzenia 13 meczy ligowych oraz meczy w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Biorąc więc pod uwagę cenę jednorazowego biletu normalnego (10zł) posiadacze karnetów obejrzą za darmo trzy mecze ligowe i co najmniej jeden w ramach rozgrywek Pucharu Polski (kolejne będą uzależnione od ewentualnego awansu zespołu do kolejnych rund).

Ale to nie wszystkie korzyści, które czekają na nabywców karnetów na mecze piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Pierwsze 50 osób, które zakupią karnet, otrzyma replikę koszulki treningowej naszych szczypiornistów gratis! Karnet na mecze KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. będzie jednocześnie kartą rabatową na zakupy produktów i usług u partnerów klubu. Lista partnerów i przysługujące ulgi dla posiadaczy karnetów wkrótce na naszej stronie internetowej.

Karnety można kupić na portierni Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO (ul. Świętokrzyska 11) oraz w sklepie Centrum Sport (ul. Okólna 19) i sklepach Hi-Sport (os. Słoneczne 14, al. Jana Pawła II 5e).

Przypomnijmy, że bilety na mecze piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w hali przy Świętokrzyskiej w sezonie 2014/2015 będą kosztować 10zł (normalny) i 8zł (ulgowy).

 

Komentarze

Related Articles