KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

KONKURS „POKAŻ GDZIE KIBICUJESZ KSZO”

KONKURS „POKAŻ GDZIE KIBICUJESZ KSZO”
sierpień 05
08:25 2014

Stowarzyszenie „KSZO-MANIACY”, Sklep Sportowy „Centrum Sport” Kamila Kutryby, KS KSZO Ostrowiec Św., KSZO OSTROWIEC SA zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Pokaż gdzie kibicujesz KSZO”. Sezon wakacyjny w pełni, Ostrowczanie odwiedzają różne miejsca w kraju i zagranicą. Wyjeżdżając na urlop zabierzcie ze sobą akcesoria kibicowskie np. szaliki, koszulki, czapeczki itd. związane z naszym klubem.

Zróbcie sobie zdjęcie w nietypowym miejscu (np. na plaży, molo, szczycie góry…) i pochwalcie się nim przesyłając je na adres e – mail: kszomaniacy@gazeta.pl, lub poprzez profil Stowarzyszenia „KSZO – MANIACY” na Facebooku.

Wszystkie zdjęcia zostaną zamieszczone w specjalnej galerii na Facebooku. Fotografie można przesyłać do dnia 15.09.2014 r.

Zdjęcia, które uzyskają największą liczbę „polubień” otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu min. karnety na mecze siatkarskie i piłki ręcznej, gadżety sportowe.

Główną nagrodą jest atrakcyjny tablet. W przypadku, gdy zdjęcia uzyskają taką samą liczbę „polubień” o kolejności i przyznaniu poszczególnych nagród zadecyduje Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli organizatorów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przedłużenia konkursu, jego unieważnienia, lub przyznania tylko części nagród w przypadku małego zainteresowania konkursem.

Wszelkie pytania związane z konkursem prosimy przesyłać na adres e – mail: kszomaniacy@gazeta.pl, lub poprzez profil Stowarzyszenia „KSZO – MANIACY” na Facebooku.

Komentarze

Related Articles