KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualności

MOSM Bytom waterpolowym mistrzem Polski, KSZO tuż za podium

MOSM Bytom waterpolowym mistrzem Polski, KSZO tuż za podium
Czerwiec 20
09:11 2014

Zespół UKS MOSM Bytom wywalczył tytuł mistrza Polski w rozegranym na Pływalni Rawszczyzna finałowym turnieju Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w piłce wodnej. Zespół gospodarzy ukończył rywalizację na czwartym miejscu. W najważniejszym meczu, którego stawką był brązowy medal, podopieczni trenera Roberta Serwina ulegli ŁSTW Łódź, tracąc decydującą bramkę 5 sekund przed końcową syreną.

Wyniki turnieju:

20.06.2014 (piątek)
Alfa Gorzów Wlkp. – Arkonia Szczecin 8:6 (3:2, 1:2, 1:1, 3:0)
Bramki: Madejek 3, Brończyk 2, Baranowski 2, Czułada 1 – Daszkiewicz 2, Wiese 2, Prabucki 1, Sawicki 1
UKS MOSM Bytom – ŁSTW Łódź 17:9 (5:4, 3:3, 4:2, 5:0)
Bramki: Cebo 7, Paczyna 5, Jamroży 3, Struzik 2 – Skrzypiński 4, Kielan 3, Kucharski 1, Makrocki 1
Pałac Młodzieży Warszawa – KSZO Ostrowiec Św. 14:9 (5:1, 0:4, 3:1, 6:3)
Bramki: Rudziński 6, Dębowski 3, Kalata 3, Szymankiewicz 1, Nerlewski 1 – Sadłowski 2, Pałasz 2, Ozga 1, Kochański 1, Waza 1, Nawodziński 1, Lipicki 1

Alfa Gorzów Wlkp. – ŁSTW Łódź 4:10 (0:1, 1:3, 0:2. 3:4)
Bramki: Kielan 4, Skrzypiński 2, Makrocki 2, Kucharski 1, Kowalczyk 1 – Czułada 1, Pawlak 1, Baranowski 1, Madejek 1
Pałac Młodzieży Warszawa – Arkonia Szczecin 17:8 (5:1, 4:2, 4:1, 4:4)
Bramki: Rudziński 6, Kalata 6, Nerlewski 3, Nasterski 1, Szymankiewicz 1 – Daszkiewicz 3, Wiese 3, Malisz 1, Podkówka 1
UKS MOSM Bytom – KSZO Ostrowiec Św. 12:3 (3:0, 4:1, 2:1, 3:1)
Bramki: Cebo 5, Struzik 3, Paczyna 2, Jamroży 1, Ślusarek 1 – Sadłowski 1, Ozga 1, Waza 1

21.06.2014 (sobota)
UKS MOSM Bytom – Alfa Gorzów Wlkp. 15:2 (4:0, 5:1, 2:0, 4:1)
Bramki: Paczyna 6, Jamroży 3, Ślusarek 2, Kawka 1, Mroczek 1, Cebo 1, Gnutek 1 – Baranowski 2
Pałac Młodzieży Warszawa – ŁSTW Łódź 15:7 (3:4, 2:2, 5:0, 5:1)
Bramki: Kalata 6, Rudziński 5, Nerlewski 2, Szymankiewicz 2 – Kielan 3, Kucharski 2, Skrzypiński 2
KSZO Ostrowiec Św. – Arkonia Szczecin 10:3 (2:1, 2:1, 3:1, 3:0)
Bramki: Ozga 3, Pałasz 3, Sadłowski 2, Lipicki 2 – Podkówka 1, Wiese 1, Prabucki 1

Pałac Młodzieży Warszawa – Alfa Gorzów Wlkp. 10:7 (4:2, 1:0, 4:4, 1:1)
Bramki: Kalata 3, Rudziński 2, Nerlewski 1, Sadowski 1, Żbikowski 1, Motyczyński 1, Resiak 1 – Baranowski 5, Brończyk 1, Madejek 1
UKS MOSM Bytom – Arkonia Szczecin 21:2 (6:0, 7:0, 5:2, 3:0)
Bramki: Cebo 8, Paczyna 7, Jamroży 2, Ślusarek 2, Szołtysik 1, Gnutek 1 – Prabucki 1, Daszkiewicz 1
KSZO Ostrowiec Św. – ŁSTW Łódź 9:10 (3:1, 2:4, 3:2, 1:3)
Bramki: Ozga 3, Kochański 2, Pałasz 1, Sadłowski 1, Lipicki 1, Waza 1 – Skrzypiński 7, Kielan 3

22.06.2014 (niedziela)
ŁSTW Łódź – Arkonia Szczecin 12:7 (2:0, 5:2, 3:1, 2:4)
Bramki: Kielan 5, Skrzypiński 5, Wulkiewicz 1, Kucharski 1 – Daszkiewicz 5, Wiese 1, Prabucki 1
Alfa Gorzów Wlkp. – KSZO Ostrowiec Św. 8:10 (3:5, 0:1, 3:2, 2:2)
Bramki: Baranowski 3, Budnik 2, Czułada 1, Madejek 1, Pawlak 1 – Pałasz 3, Ozga 3, Sadłowski 3, Kochański 1
Pałac Młodzieży Warszawa – UKS MOSM Bytom 6:9 (2:1, 2:3, 1:2, 1:3)
Bramki: Rudziński 6 – Cebo 6, Struzik 1, Paczyna 1, Jamroży 1

Tabela:

1. UKS MOSM Bytom 5 15 74:22
2. Pałac Młodzieży Warszawa 5 12 62:40
3. ŁSTW Łódź 5 9 48:52
4. KSZO Ostrowiec Św. 5 6 41:47
5. Alfa Gorzów 5 3 29:51
6. Arkonia Szczecin 5 0 26:68

KSZO grał w składzie: Jakub Krawczyk, Michał Grys – Patryk Sadłowski, Aleksander Ozga, Igor Śląszkiewicz, Jakub Kochański, Jakub Waza, Kamil Żak, Kamil Nawodziński, Wiktor Pałasz, Wiktor Lipicki. Trener: Robert Serwin.

 

 

Komentarze

Related Articles